Bezpłatna joga plenerowa wraca na Skałkę. Zajęcia przez całe wakacje

Czas czytania: 6 min.

Joga Pod Chmurką 2026 wraca do Świętochłowic. Bezpłatne zajęcia będą odbywać się w każdy piątek lipca i sierpnia, w godzinach 18:00–19:00, w Strefie Jogi OSiR Skałka. Wystarczy zabrać własną matę, wygodny strój i wodę do picia.

To już ósma edycja plenerowych spotkań z jogą organizowanych przez Joganetika Studio Jogi we współpracy z OSiR Skałka. Wydarzenie jest skierowane zarówno do osób, które regularnie praktykują jogę, jak i do tych, które dopiero chcą spróbować swoich sił.

Bezpłatna joga w Świętochłowicach. Kiedy odbywają się zajęcia?

Zajęcia w ramach Jogi Pod Chmurką 2026 zaplanowano w każdy piątek lipca i sierpnia 2026 roku. Spotkania będą odbywać się w godzinach 18:00–19:00.

Miejscem wydarzenia jest Strefa Jogi OSiR Skałka, czyli tereny zielone od strony DTŚ w Świętochłowicach. Organizatorzy przypominają, że w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych zajęcia mogą zostać odwołane.

Dla kogo jest Joga Pod Chmurką?

Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia ani zaawansowanej sprawności fizycznej. Organizatorzy zapraszają osoby w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania.

To propozycja dla tych, którzy chcą aktywnie rozpocząć weekend, odpocząć po tygodniu pracy i spędzić czas wśród zieleni. Można przyjść samemu, z rodziną albo znajomymi.

Co zabrać na zajęcia jogi na Skałce?

Osoby planujące udział w zajęciach powinny zabrać ze sobą przede wszystkim matę do ćwiczeń. Przyda się również wygodny strój, który nie krępuje ruchów, oraz woda do picia.

Zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu, dlatego warto dostosować ubiór do pogody i warunków panujących danego dnia.

Kto prowadzi zajęcia?

Spotkania prowadzi Aneta Nowacka, instruktorka i założycielka Joganetika Studio Jogi. Jak podkreślają organizatorzy, celem zajęć jest nie tylko ruch, ale także odpoczynek, regeneracja i budowanie uważności.

Podczas wybranych spotkań pojawi się także gość specjalny — Aleksander Czekański, znany jako Hand’Ossny. Jego muzyka grana na handpanie ma stworzyć dodatkową, relaksującą atmosferę podczas praktyki.

Letnie piątki z ruchem i dobrą energią

Joga Pod Chmurką to okazja, by spędzić letnie popołudnia w spokojnej atmosferze, w otoczeniu zieleni i z dala od codziennego pośpiechu. Organizatorzy zachęcają, by zabrać matę, dobry nastrój i dołączyć do wspólnej praktyki.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe

Katalog firm