Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Pościg w Świętochłowicach. Policjanci oddali strzały! Szaleńczy rajd przerwano w Bytomiu

 • Dodano: 2020-01-10 14:00, aktualizacja: 2020-01-10 19:53

Pościg w Świętochłowicach. Funkcjonariusze policji ruszyli w pościg za samochodem marki audi, który nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci oddali strzały! Szaleńczy rajd przerwano dopiero na terenie Bytomia.

W piątek, 10 stycznia, około południa w Świętochłowicach doszło do policyjnego pościgu. Kierowca samochodu osobowego marki Audi A4 nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

- Policjanci podjęli pościg za samochodem marki audi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Samochód został zatrzymany na terenie Bytomia w dzielnicy Szombierki. Wiadomo, że funkcjonariusze oddali strzały. Cały czas prowadzone są działania - mówiła st. sierż. Paulina Wierzbowska z KMP w Świętochłowicach.

Policyjny pościg dotarł aż do Bytomia, gdzie policjanci oddali strzały z broni służbowej w okolicy sklepu Biedronka w Bytomiu Szombierkach. Pomimo strzałów ostrzegawczych kierowca audi kontynuował ucieczkę. Pościg wciąż trwa. Kierowca ucieka obecnie pieszo.

Policjanci poszukują dwóch osób, które porzuciły audi w Bytomiu i uciekają przed stróżami prawa.

Więcej informacji w tym temacie podamy już wkrótce.


Źródło: Redakcja

Zobacz także

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • qwerty

  Wprowadzić prawo jak w USA, jeden zły ruch i kula w łeb. Byłby porządek. A nie g...je rzucają się na Policję z nożami, a jak dostaną kulkę to wielke pretensje bo Policja strzela. Nie jestem fanem Policji, bo ludzie przyjmowani do służby są delikatnie mówiąc nieodpowiedni (nie wszyscy oczywiście) ale jakiś porządek i zasady muszą być.

 • MilosnikPrawicoecow

  Rzeczywiście w USA jest porządek i niski poziom przestępczości, a nie czekaj jest tam bardzo wysoki poziom przestępczości.

 • Smutne

  Łobuz uciekł..widocznie był szybszy niż babcie na Katowickiej czy te boroki gnające 50 czy 55 na 40 na Wojska Polskiego..tych to łatwo złapać choć nikomu nie zagrażają bo ani tam niema przejść ani nic ale fajne miejsce na łapankę i zarobek na jadących do czy z roboty

 • Mg

  Jak blondi z drogówki to może pasy miał niezapięte

 • Martirrr

  Gnojki mają coś na sumieniu nie zatrzymują sie do kontroli a potem jak nieszczęście to zwalaja winę na Policję

 • Mieszkaniec

  Cztery zera dla frajera.Jak widzę te ameby w luksusie ich życia jak np a4/6 komPi oczywiście ciemne szyby i ciemny musk to nie potrafię z nich nie cedzić.Ale dzięki nochalom są śmieszne newsy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.