Wiadomości z Świętochłowic

Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka - komentuje Łukasz Piszczek

  • Dodano: 2020-10-06 06:15, aktualizacja: 2020-10-06 07:05

Prezentujemy kolejny materiał filmowy z kampanii "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”.

Dzisiaj niebezpieczne zachowania na drodze komentuje Łukasz Piszczek – piłkarz, który przez wiele lat reprezentował drużynę Polski w międzynarodowych zawodach. Liczymy na dalsze udostępnianie prezentowanych filmów z nadzieją, że głos znanej osoby utkwi w pamięci odbiorcy i wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

”Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka” – to kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe.

Tym razem niebezpieczne zachowanie na drodze komentuje Łukasz Piszczek – polski piłkarz, który w latach 2007-2019 reprezentował kadrę narodową, obecnie występujący na pozycji obrońcy w niemieckim klubie Borussia Dortmund. Sportowiec mówi zdecydowane NIE zachowaniu kierowcy, który mimo podwójnej linii ciągłej i przejścia dla pieszych wyprzedza inny samochód, omal nie doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym prawidłowo kierowcą osobówki.

Liczymy na dalsze udostępnianie z nadzieją, że komentarz znanej oosby, dotyczący nagannego zachowania kierowcy, utkwi w pamięci odbiorcy na tyle, że w przyszłości on sam powstrzyma się od manewrów, które pomimo pozornego przekonania, że przyspieszą nieco dotarcie do celu, w rzeczywistości powodują bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa na drodze.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.