Wiadomości z Świętochłowic

Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka - komentuje Łukasz Piszczek

  • Dodano: 2020-10-06 06:15, aktualizacja: 2020-10-06 07:05

Prezentujemy kolejny materiał filmowy z kampanii "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”.

Dzisiaj niebezpieczne zachowania na drodze komentuje Łukasz Piszczek – piłkarz, który przez wiele lat reprezentował drużynę Polski w międzynarodowych zawodach. Liczymy na dalsze udostępnianie prezentowanych filmów z nadzieją, że głos znanej osoby utkwi w pamięci odbiorcy i wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

”Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka” – to kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe.

Tym razem niebezpieczne zachowanie na drodze komentuje Łukasz Piszczek – polski piłkarz, który w latach 2007-2019 reprezentował kadrę narodową, obecnie występujący na pozycji obrońcy w niemieckim klubie Borussia Dortmund. Sportowiec mówi zdecydowane NIE zachowaniu kierowcy, który mimo podwójnej linii ciągłej i przejścia dla pieszych wyprzedza inny samochód, omal nie doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym prawidłowo kierowcą osobówki.

Liczymy na dalsze udostępnianie z nadzieją, że komentarz znanej oosby, dotyczący nagannego zachowania kierowcy, utkwi w pamięci odbiorcy na tyle, że w przyszłości on sam powstrzyma się od manewrów, które pomimo pozornego przekonania, że przyspieszą nieco dotarcie do celu, w rzeczywistości powodują bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa na drodze.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również