Wiadomości z Świętochłowic

Poszukiwana 24-latka ukrywała się pod łóżkiem, zasłonięta torbami z ubraniami

  • Dodano: 2022-11-04 06:15, aktualizacja: 2022-11-04 06:21

Świętochłowiccy policjanci zatrzymali 24-letnią kobietę, która od kilku miesięcy ukrywała się przed organami ścigania.

Mieszkanka Świętochłowic była poszukiwana m.in. do ustalenia miejsca pobytu za liczne oszustwa.

Wpadła podczas zgłoszenia o zakłócaniu spokoju

Ukryła się przed policjantami pod piętrowym łóżkiem zasłonięta dodatkowo torbami i ubraniami.

W świąteczne listopadowe popołudnie dyżurny świętochłowickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że  w jednym z mieszkań dzielnicy Śródmieście ma trwać „libacja” alkoholowa, a w mieszkaniu mają przebywać dzieci w wieku 6-14 lat.

Na miejsce natychmiast udali się policjanci patrolówki, którzy jednak nie potwierdzili zgłoszenia. W mieszkaniu panowała cisza. Trójka dzieci była pod opieką dorosłej, trzeźwej opiekunki. W trakcie jej legitymowania mundurowi zauważyli wystające spod piętrowego łóżka nogi. Okazało się, że schowała się tam kobieta, zasłonięta dodatkowo torbami i ubraniami. Po sprawdzeniu danych osobowych 24-latki w policyjnych systemach okazało się, że jest osobą poszukiwaną  do ustalenia miejsca pobytu w związku z zarządzeniami kilku prokuratur w Polsce. Ponadto figurowała jako osoba poszukiwana w celu zatrzymania i zrealizowania z nią czynności procesowych. Przed organami ścigania ukrywała się, aby uniknąć odpowiedzialności za popełnione przez nią oszustwa.

Poszukiwana świętochłowiczanka została zatrzymana, a następnie przewieziona do komendy. Trafiła do policyjnej celi. Zostaną z nią przeprowadzone czynności procesowe.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również