Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Poszukiwany 19-latek zatrzymany z marihuaną

  • Dodano: 2019-09-04 09:30

Policjanci drogówki świętochłowickiej komendy zatrzymali poszukiwanego młodego mężczyznę.

Wpadł dzięki spostrzegawczości mundurowych, którzy podczas patrolowania miasta dostrzegli 19-latka stojącego na jezdni w okolicy przystanku na ulicy Korfantego. Jak się okazało, chłopak był poszukiwany do odbycia kary aresztu.

Na jego niekorzyść stróże prawa ujawnili przy nim marihuanę

Usłyszał już zarzut posiadania substancji niedozwolonych. Grozi mu do 3 lat więzienia.

W miniony czwartek policjanci świętochłowickiej drogówki patrolowali ulicę miasta. W okolicy przystanku przy ulicy Korfantego zauważyli na jezdni młodego mężczyznę. W trakcie wykonywanych przez mundurowych czynności 19-latek nie był w stanie wyjaśnić swojego zachowania. Jak się później okazało, chłopak poszukiwany był do odbycia kary aresztu. Ponadto na jego niekorzyść policjanci ujawnili przy nim marihuanę. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, za które grozi do 3 lat więzienia. Teraz odpowie przed Sądem.

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Jacek

    Dobrzy policjanci i pewnie chłopak miał na blanta lub szkło i od razu zarzuty nowe żenada za takie ilości a co jak niedługo nawet dzieci policjantów bedom palić marihuane i co też kara więienia ? Ile ?

  • Darek

    Narkotyk to narkotyk i koniec tematu

  • Brak slow

    Wyjdź stad człowieku ,chłopak pewnie z patologii nie do więzienia tylko pomocne organizowaniu życia zmiany otoczenia dla takich ludzi

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.