Wiadomości z Świętochłowic

Prezydenci Świętochłowic na aukcjach WOŚP. Władze miasta zachęcają do licytacji

  • Dodano: 2024-01-31 07:45, aktualizacja: 2024-01-31 07:56

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Jednak to nie koniec zabawy i zbierania datków. W Internecie ciągle trwają aukcje charytatywne, w tym ciekawe oferty przygotowane przez prezydentów i zarząd Świętochłowic!

Trwają licytacje WOŚP z udziałem władz Świętochłowic

Prezydent Miasta Świętochłowice Daniel Beger zaoferował chętnym wspólne oglądanie meczu Ruchu Chorzów na Stadionie Śląskim w loży VIP. Jako wierny kibic tej drużyny Prezydent zaprasza do wspólnego przeżywania piłkarskich emocji podczas wybranego meczu – do wyboru:

  • Mecz przyjaźni Ruch – Widzew Łódź (20.04.2024)
  • Ruch Chorzów – Lech Poznań (04.05.2024)
  • Ruch Chorzów – Cracovia (25.05.2024)

Aukcja - Daniel Beger

Kolejną ciekawą propozycją na wiosenno-letnie dni jest grillowanie ze Sławomirem Pośpiechem – Wiceprezydentem Miasta Świętochłowice. Zwycięzca licytacji do wspólnego biesiadowania będzie mógł zaprosić jeszcze cztery osoby. To będzie niezapomniane spotkanie, podczas którego poznacie zarząd miasta z zupełnie innej strony i przetestujecie w praktyce ich kulinarne umiejętności, zyskując okazję do rozmowy w przyjaznej, nieformalnej atmosferze.

Aukcja - Sławomir Pośpiech

Entuzjastów słodkości zapewne zachęci aukcja polegająca na wspólnym dekorowaniu tortu dla wolontariuszy WOŚP razem z profesjonalistką Magdaleną Raszką – "Madlen Torty Artystyczne", Prezydentem Danielem Begerem i Wiceprezydent Aleksandrą Poloczek oraz wspólne zjedzenie wypieku podczas podsumowania 32. finału WOŚP!

Aukcja

Jeszcze jedna smaczna niespodzianka została przygotowana przez Wiceprezydent Świętochłowic Aleksandrę Poloczek. Własnoręcznie robione tuste (smalec) oraz wypiekany samodzielnie chleb zapewne przypadnie do gustu niejednemu łasuchowi!

Aukcja - Aleksandra Poloczek

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również