Wiadomości z Świętochłowic

Przedstawiciele Urzędu Miejskiego i CIS na warsztatach w Mozzo

 • Dodano: 2021-11-22 05:30, aktualizacja: 2021-11-22 05:39

W dniach 17-20 listopada 2021 r. w Mozzo we Włoszech odbywa się trzeci warsztat w ramach projektu „Social Economy For a Just Green Transition”.

Ze strony polskiego partnera w wizycie uczestniczą reprezentanci Urzędu Miejskiego oraz Centrum Integracji Społecznej w Świętochłowicach, a także przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej: Stowarzyszenie Wolnej Herbaty i Eco Value.

Celem projektu jest sieciowa współpraca instytucji partnerskich, wzajemne poznanie, wymiana doświadczeń i dzielenie się przykładami najlepszych praktyk z zakresu ekonomii społecznej oraz rozwinięcie dalszej współpracy instytucjonalnej.

Tematem trzecich warsztatów są Krótkie łańcuchy dostaw żywności.

Przypominamy, iż w ramach projektu odbyły się już dwa warsztaty: Gospodarka o obiegu zamkniętym – przygotowany przez lidera projektu z Portugalii oraz  Dekarbonizacja w kontekście podmiotów ekonomii społecznej organizowany przez Gminę Świętochłowice.

Komentarze (11)    dodaj »

 • Tyle

  Ciekawe czy na zdjęciu są wszyscy uczestnicy tej wycieczki do Włoch za publiczna kasę? Może jacyś znani turyści za darmo he wola pozostać anonimowi ?

 • Ehh..

  Ponoć za komuny były cuda które Bareja pokazywał ale to co się teraz dzieje to przy tym przekręty komunistycznych aparatczyków to dziecinne zabawy. Najgorsze że to wszystko jest zgodne z prawem.

 • 77

  Ten przedszkolny plakacik to cały intelektualny dorobek tej eskapady?

 • zażenowana

  Centrum Integracji, Wydział Dialogu...Wydział Rozwoju...Pełnomocnicy do spraw tego czy owego to tzw. zapchajdziury w urzędach niemerytoryczne, może tam pracować każdy bez wykształcenia kierunkowego, posadki dla kolesi i koleżanek...nic konkretnego...bicie piany....ale kasa leci...

 • Podatnik

  Jeżeli ten wyjazd był finansowany z kasy UM i CIS czyli publicznych pieniędzy to obowiązkiem włodarzy miasta jest powiadomić mieszkańców ile kosztowała ta wycieczka

 • Była

  W żadnej innej instytucji nie było takiej rotacji pracowników jak w CIS. Daje do myślenia jakim naprawdę jest człowiekiem dyrektorka nie ta co skacze na scenie ale ta od przysłowiowej kuchni. Wie można by powiedzieć

 • No

  Darmowa wycieczka

 • kurde bele

  ta rajza to darymny futer!

 • Okradany

  I tak się goli mieszkańców płacących podatki Ten wyjazd tak potrzebny i da takie rezultaty jak kadzidło umarłemu To raka wycieczka za kasę biednego miasta Jakby szkolenia nie szło przeprowadzić na miejscu i to w czasach pandemii

 • Tak jest

  Jaja normalnie ale podziwiam tych ludzi, potrafią się wkręcić w takie instytucje: centrum integracji społecznej, międzypokoleniowej i inne wymysły za potężne fundusze z naszych podatków i Unii Europejskiej. Powymyślać jakieś dziwne dla przeciętnego Kowalskiego programy i zajęcia, ciepłe posadki, kasa i wycieczki po świecie. Takich instytucji nie było kiedyś, jak ci ludzie żyli? Nie integrowali się? He he. Cwaniaki kute na cztery łapy. Fuchy dla rodzinki polityków którym się uczciwie pracować nie chce nic więcej.

 • tak ino godom

  Jakoś niy widać tyj transformacji w Świonach. Już jedyn jeździł do Chin za kasa z urzyndu i na tyla samo sie to zdało.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również