Wiadomości z Świętochłowic

Przedszkole Miejskie nr 13 wygrało 2 ekrany multimedialne!

  • Dodano: 2023-02-17 12:30, aktualizacja: 2023-02-27 13:46

Przedszkole Miejskie nr 13 im. Misia Uszatka wygrało konkurs „Plakaty promujące segregację śmieci” organizowany przez spółkę MPUK Świętochłowice. Przedszkolaki świętowały zwycięstwo w konkursie występami muzyczno-tanecznymi.

Triumf dzielnych przedszkolaków

Dzieciaki z Przedszkola Miejskiego nr 13 im. Misia Uszatka mają powody do radości – praca plastyczna dziewczynki z grupy Motylków zapewniła im zwycięstwo w konkursie „Plakaty promujące segregację śmieci”, organizowanym przez MPUK MPGK Świętochłowice. 

- Konkurs prowadzony przez spółkę co roku ma na celu zwiększanie świadomości dzieci w zakresie segregowania odpadów. Dwa lata wcześniej w tym konkursie zwycięskie plakaty znalazły się na śmieciarkach i jeżdżą do dziś. Ubiegłoroczni zwycięzcy znaleźli się na kalendarzu ściennym – czytamy w poście prezydenta miasta Daniela Begera.

W tym roku nagrodą za 1. miejsce były 2 ekrany multimedialne, które zostały już oficjalnie przekazane placówce. Ekrany będą stanowiły kolejną pomoc naukową dla głodnych wiedzy i zabawy przedszkolaków!

Wielka celebracja z udziałem prezydenta

Przekazaniu ekranów multimedialnych placówce towarzyszyła uroczystość zorganizowana przez przedszkolaki. Uświetniły ją występy muzyczno-taneczne dzieciaków z grupy Żabek i Kotków. Zwieńczeniem był występ profesjonalnych tancerzy. W wydarzeniu wzięli udział wyjątkowi goście – prezydent miasta Daniel Beger, prokurent spółki MPUK Beata Zawisza oraz dyrektor MZO Dorota Leszczyńska. Po przecięciu wstęg znajdujących się na ekranach przedszkolaki przetestowały nowy sprzęt. Do zabawy zaprosiły również prezydenta Daniela Begera.

Małym artystom serdecznie gratulujemy zwycięstwa w konkursie!
 

Komentarze (3)    dodaj »

  • Piotr

    I znowu lans D. Begera. Dobrze,że już niedługo.

  • Mieszkaniec

    Jak bych był bajtel to trauma mom do końca życia widząc begera

  • Rodzic

    Jo mom trauma jak widza ta prukyryntka Beata

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również