Wiadomości z Świętochłowic

Publikujemy portret pamięciowy sprawcy kradzieży. Rozpoznajesz go? Powiadom policję!

  • Dodano: 2020-07-13 08:15, aktualizacja: 2020-07-13 07:12

Policjanci z Wydziału Kryminalnego świętochłowickiej komendy poszukują nieustalonego mężczyzny, który dokonał kradzieży gotówki. Do zdarzenia doszło w drugiej połowie czerwca br. Publikujemy portret pamięciowy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy. Policja gwarantuje anonimowość.


Z relacji świętochłowickich śledczych wynika, że nieustalony mężczyzna w dniu 22 czerwca 2020 roku dokonał kradzieży gotówki w jednym z budynków w świętochłowickiej dzielnicy Śródmieście Wschód.


Według ustaleń sprawca to mężczyzna w wieku z wyglądu około 20 lat, wzrostu około 170 cm, średniej budowy ciała, włosy ciemne, krótkie, lekko kręcone. Publikujemy jego portret pamięciowy, licząc na Państwa pomoc.


W przypadku jakichkolwiek informacji pomocnych w ustaleniu tożsamości mężczyzny prosimy o kontakt z policjantami ze Świętochłowic pod nr tel. 47 85 44 255, 47 85 44 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl, bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997,112.
Gwarantujemy anonimowość!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.