Wiadomości z Świętochłowic

Publikujemy wizerunek podejrzanej o oszustwo. Rozpoznajesz ją? Powiadom policję

 • Dodano: 2021-03-24 06:15, aktualizacja: 2021-03-24 06:26

Świętochłowiccy policjanci poszukują sprawczyni oszustwa w jednym z lokali gastronomicznych na terenie miasta. Do zdarzenia doszło 8 lutego br. Wizerunek podejrzanej zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach kobietę, jest proszony o kontakt ze świętochłowicką komendą. Liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu jej tożsamości. Policja zapewnia anonimowość!

Śledczy ze świętochłowickiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa w jednym ze świętochłowickich lokali gastronomicznych. Do zdarzenia doszło w dniu 8 lutego br. Wizerunek podejrzewanej zarejestrowały kamery. Kobieta, której wizerunek publikujemy, zapłaciły za zakupy nieprawdziwym banknotem, narażając właściciela na straty. Świętochłowiccy policjanci dążą do ustalenia tożsamości tej osoby.

Rysopis poszukiwanej kobiety:

 • szczupła budowa ciała,
 • włosy proste długie w kolorze ciemny blond,
 • ubrana w buty koloru szarego za kostkę, spodnie koloru ciemnego, jasną bluzę oraz bezrękawnik koloru szarego, torebka koloru szarego przewieszona przez ramię.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewaną lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach pod nr tel. 47 85 44 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.kapolicja.gov.pl, lub z dowolną jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.
Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

Przestrzegamy przed podobnymi oszustwami.

Policjanci zwracają uwagę na uważne sprawdzanie banknotów, które przechodzą przez nasze ręce. Banknoty prezentowe przeznaczone są do zabawy oraz celów edukacyjnych i ich sprzedaż nie jest zabroniona. Jednak próba płacenia sztucznymi pieniędzmi to oszustwo podlegające karze do 8 lat więzienia.

Komentarze (3)    dodaj »

 • Norbi

  To ta z Chropaczow?

 • PAMIETAMY

  To byla sekretarz miasta Pani Eva 5 lat poszukiwana listem gonczym , ukryta przed wymiarem sprawiedliwosci przez rodzine kostempskich

 • :D

  Karyna

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.