Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Raport policyjny. Do jakich zdarzeń doszło w ostatnich dniach w Świętochłowicach?

  • Dodano: 2019-03-05 09:00

Publikujemy opisy niektórych, wybranych zdarzeń, jakie miały miejsce na terenie miasta w ostatnim czasie. 


26.02.2019 ul. Polna

Nieznany sprawca poprzez zniszczenie rurki instalacyjnej, dokonał uszkodzenia neonu reklamowego. Postępowanie prowadzi KMP w Świętochłowicach.

28.02.2019 ul. Wallisa

Nieznany sprawca dokonał zniszczenia powierzchni powłoki lakierniczej w samochodzie marki Volkswagen, powodując straty wartości 3000 zł. Postępowanie prowadzi KMP Świętochłowice.

28.02.2019 ul. Katowicka

Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Świętochłowic, który posiadał w mieszkaniu substancje odurzające w postaci marihuany. Postępowanie prowadzi KMP w Świętochłowicach.

02.03.2019 ul. Średnia

Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu internetowego wyłudził pieniądze w kwocie 4000 zł na szkodę mieszkańca Świętochłowic. Postępowanie prowadzi KMP Świętochłowice.

03.03.2019 ul. Polna

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 36-letniego mieszkańca Katowic, który kierował pojazdem marki Renault, pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto ustalono, iż osoba była poszukiwana.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Ami

    Super praca

  • Grześ.

    03.03.2019 ul. PolnaPolicjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 36-letniego mieszkańca Katowic, który kierował pojazdem marki Renault, pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto ustalono, iż osoba była poszukiwana.Poszukiwany a jednak zbiegł, była informacja na ten temat zgłoszona na komisariat ,2 minuty po jego odjeżdzie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.