Świętochłowicki sztab WOŚP podsumował tegoroczną zbiórkę pieniędzy, która zakończyła się historycznym wynikiem. Łącznie, dzięki hojności mieszkańców, zebrano 90 821,00 zł – to absolutny rekord w naszym mieście!
Koncerty, licytacje i moc atrakcji
Finał WOŚP w Świętochłowicach to nie tylko zbiórka pieniędzy, ale także wspaniała okazja do wspólnej zabawy. Na scenie odbyły się koncerty gwiazd, a emocje sięgały zenitu podczas licytacji. Wiele osób przyciągnęły także atrakcje towarzyszące, które przygotowano z myślą o całych rodzinach.
Wolontariusze – bohaterowie dnia
Za sukces tegorocznego finału odpowiadają również niezastąpieni wolontariusze. Dzięki ich determinacji i zaangażowaniu udało się zebrać kwotę, która przejdzie do historii Świętochłowic. To oni z puszkami i uśmiechem na twarzy zachęcali mieszkańców do wsparcia akcji.
Podsumowanie pełne emocji
Finał zakończył się nie tylko ogłoszeniem imponującej sumy, ale także pięknymi wspomnieniami. Atmosfera jedności i wspólnego celu była widoczna na każdym kroku. Wszyscy uczestnicy wydarzenia mogą być dumni z tego, co udało się osiągnąć.