Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Rodzina zaginionego podziękowała świętochłowickiemu funkcjonariuszowi

  • Dodano: 2019-05-13 08:15, aktualizacja: 2019-05-13 08:17

Do komendy w Świętochłowicach wpłynęły kolejne podziękowania dla policjantów zajmujących się poszukiwaniem osób zaginionych.

W tym przypadku dotyczyło to 47-letniego mieszkańca miasta. Rodzina dziękuje w sposób szczególny funkcjonariuszowi wydziału kryminalnego za zaangażowanie i profesjonalizm podczas realizowanych czynności, które zakończyły się szczęśliwie, odnalezieniem zaginionego świętochłowiczanina.


Pod koniec kwietnia policjanci ze świętochłowickiej komendy poszukiwali zaginionego 47-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna wyszedł z domu, nie informując nikogo, gdzie się udaje i nie powrócił do domu ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Po przyjętym zawiadomieniu o zaginięciu dyżurny komendy niezwłocznie przekazał informację do specjalnej komórki wydziału kryminalnego zajmującej się poszukiwaniami osób zaginionych.

Do Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach wpłynęły podziękowania od rodziny zaginionego. Słowa uznania i podziękowania za ponadprzeciętne zaangażowanie i profesjonalizm skierowano w szczególności do policjanta wydziału kryminalnego, który nadzorował akcję poszukiwawczą.

Rodzina zaginionego podziękowała świętochłowickiemu funkcjonariuszowi

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Ula

    Jaki był finałposzukiwańi dlaczego nie odezwał się do krewnych??????jak piszecie przebieg wydarzenia to piszcie do końca.

  • Kwl

    To jaki był finał tych poszukiwań???

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.