Wiadomości z Świętochłowic

Rodzinny Turniej Dwójek w UKS Dwójka: Bigosińscy triumfują!

  • Dodano: 2024-06-10 07:30, aktualizacja: 2024-06-10 07:50

Już po raz trzeci, na zakończenie sezonu Uczniowski Klub Sportowy Dwójka Świętochłowice, działający przy Szkole Podstawowej nr 2, zaprosił swoich zawodników, wraz z rodzicami, do rywalizacji w Rodzinnym Turnieju Dwójek.

Zacięta rywalizacja

Na starcie stanęło 16 drużyn. Rywalizacja była niezwykle zacięta i po ponad pięciu godzinach udało się wyłonić zwycięzców. W finale spotkali się zeszłoroczni finaliści: obrońcy tytułu, drużyna Mazurów, czyli Amanda z tatą Marcinem, oraz drużyna Bigosińskich, czyli Dawid z mamą Moniką. Mecz finałowy był niezwykle zacięty, drużyna Bigosińskich ostatecznie pokonała Mazurów w tie breaku i zrewanżowała się za zeszłoroczną porażkę. Trzecie miejsce przypadło Zozolom, czyli Oliwii Pampuch i Adamowi Hibnerowi, a czwarte drużynie Lorenców, czyli Wiktorowi i jego mamie Marcie. Każdy z uczestników otrzymał słodki poczęstunek i pamiątkowy dyplom, a finaliści karty upominkowe na sprzęt sportowy.

- Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wziąć udział w Turnieju – mówi pani Monika Bigosińska - Wspaniała atmosfera, świetna zabawa i sportowa rywalizacja sprawia, że za rok znów będziemy chcieli przystąpić do walki. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zwycięstwa. Mamy nadzieję, że za rok będzie nas jeszcze więcej! - podsumowuje zwyciężczyni.

 -  Cieszę się, że po raz kolejny udało nam się zorganizować Turniej, do sportowej zabawy przystąpiły dwa pokolenia miłośników siatkówki. Wszyscy świetnie się bawili i rywalizowali na naprawdę wysokim poziomie – komentuje prezes UKS Dwójka, pan Marek Reich - To doskonała promocja siatkówki i naszego uczniowskiego Klubu – dodaje pan prezes. Kolejna edycja na pewno za rok!

Rodzinny Turniej Dwójek w UKS Dwójka: Bigosińscy triumfują!

Weronika MyszkaWeronika Myszka
Źródło: UKS Dwójka Świętochłowice / fot. UKS Dwójka

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również