Wiadomości z Świętochłowic

Rozpoznajesz tych mężczyzn? Są poszukiwani za usiłowanie kradzieży

 • Dodano: 2021-12-13 05:30, aktualizacja: 2021-12-13 05:35

Publikujemy wizerunek podejrzewanych o usiłowanie kradzieży w jednym z marketów na terenie Świętochłowic.

Jeżeli rozpoznajesz mężczyzn, skontaktuj się ze świętochłowicką Policją pod numerem telefonu 47 85 44 280, pod adresem email: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie pod numerem 112. Możesz też skorzystać z anonimowej skrzynki „Powiadom nas”. Wszystkim informującym policja gwarantuje anonimowość i liczy na Państwa pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn.

Śledczy ze świętochłowickiej Policji prowadzą czynności w sprawie usiłowania kradzieży, do której doszło 29 listopada br. Podejrzewani mężczyźni usiłowali ukraść artykuły spożywcze i przemysłowe z marketu na terenie Świętochłowic. Wizerunek mężczyzn zarejestrował monitoring. Publikujemy zdjęcia z kamery, która zarejestrowała podejrzewanych o dokonanie przestępstwa oraz pojazd marki opel, którym odjechali z miejsca zdarzenia.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyzn lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach pod nr telefonu 47 85 44 280, za pośrednictwem poczty elektronicznej: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl lub z dowolną jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.

Informacje można też przesyłać za pośrednictwem anonimowej skrzynki „Powiadom nas” (wystarczy kliknąć podświetlony na niebiesko link). Każda wiadomość zostanie dokładnie sprawdzona. Osoby informujące mają gwarancję anonimowości, nikt nie będzie dopytywany ani w żaden sposób niepokojony.

Komentarze (4)    dodaj »

 • co?

  a policja weźmie nagrody

 • AM

  Postaraj się. Może też dostaniesz

 • Ze Świon

  Może sie udać, opli signum jest bardzo mało na rynku. Sprawdzić w okolicznych wydziałach komunikacji, ale co my tam wiemy, od tego jest policja....

 • gość

  boję się, że policja tylko czeka aż monitoring się "nadpisze" i nic nie będą musieli robić. znam to z autopsji bardzo rzadkie auto, do tego w innym "looku" jeśli nie mają numeru to kamer w mieście na sklepach i firmach pełno, a dodatkowo jak głoszą dumnie tablice na wjeździe "miasto monitorowane"

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również