Wiadomości z Świętochłowic

Ten mężczyzna jest podejrzany o usiłowanie rozboju. Rozpoznajesz go?

 • Dodano: 2021-12-13 05:15, aktualizacja: 2021-12-13 05:30

Publikujemy wizerunek podejrzewanego o usiłowanie rozboju w sklepie przy ulicy Wojska Polskiego w Świętochłowicach. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się ze świętochłowicką Policją pod numerem telefonu 47 85 44 280, pod adresem email: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie pod numerem 112. Możesz też skorzystać z anonimowej skrzynki „Powiadom nas”. Wszystkim informującym policja gwarantuje anonimowość i liczy na Państwa pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

Śledczy ze świętochłowickiej Policji prowadzą czynności w sprawie usiłowania rozboju, do którego doszło 8 grudnia bieżącego roku w sklepie przy ulicy Wojska Polskiego w Świętochłowicach. Poszukiwany mężczyzna posłużył się niebezpiecznym przedmiotem, by zmusić ekspedientkę do wydania pieniędzy. Wizerunek mężczyzny zarejestrował monitoring. Publikujemy zdjęcie z kamery, która zarejestrowała podejrzewanego o dokonanie przestępstwa.

Rysopis mężczyzny:

 • wiek z wyglądu około 20 lat,
 • wzrost około 175 centymetrów,
 • szczupła budowa ciała,

Poszukiwany w chwili zdarzenia ubrany był w kurtkę koloru czarnego z kapturem i rękawami w kolorze szarym oraz zamkiem koloru białego, spodnie koloru czarnego oraz ciemne obuwie z logiem firmy „Nike”, czapkę zimową koloru czarnego, komin koloru czarnego zasłaniający twarz do wysokości linii oczu. Miał przy sobie torbę sportową koloru czarnego.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach:

 • pod nr telefonu 47 85 44 280,
 • za pośrednictwem poczty elektronicznej: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl,
 • z dowolną jednostką Policji osobiście,
 • lub telefonicznie pod numerem 112.

Informacje można też przesyłać za pośrednictwem anonimowej skrzynki „Powiadom nas” (wystarczy kliknąć podświetlony na niebiesko link). Każda wiadomość zostanie dokładnie sprawdzona. Osoby informujące mają gwarancję anonimowości, nikt nie będzie dopytywany ani w żaden sposób niepokojony.

Komentarze (2)    dodaj »

 • andrzej ka

  Ninja z Japonii. Czy wy w tej koMENDZIE już całkiem sobie jaja robicie z ludzi? Po tych amfetaminowych oczach mam podejrzenie że to jeden z wasze prewencji, przebrał się za ninje. Pewnie śledził narkotykowych bossów i mu się ubzdurało że trafił do magazynu narkotyków, a to tylko sklep był. Przestańcie tyle ćpać!!!

 • [...] a

  Anrzej?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również