Wiadomości z Świętochłowic

Siatkarskie zmagania o Puchar Prezydenta w Świętochłowicach. Sprawdź wyniki!

  • Dodano: 2023-11-20 13:30

Po raz dwudziesty ósmy miłośnicy siatkówki z naszego miasta i miast ościennych spotkali się na parkiecie świętochłowickiej Szkoły Podstawowej nr 2, aby walczyć o Puchar Prezydenta Miasta.

Walka o Puchar Prezydent Miasta w Świętochłowicach

Do siatkarskiego boju stanęło szesnaście drużyn, reprezentujących stowarzyszenia, zakłady pracy czy grupy znajomych. Po czterech dniach eliminacji, w piątkowym finale, zameldowały się zespoły Rodziców SP 2 Cybernet, Luxmy, Stowarzyszenia Klubu Abstynenta oraz WAPPS-u. Po bardzo zaciętych i emocjonujących pojedynkach Puchar Prezydenta Miasta Świętochłowice, z rąk fundatora, pana Daniela Begera, odebrali zawodnicy drużyny Rodziców SP2 Cybernet, którzy pokonali zespół Luxmy. Trzecie miejsce przypadło siatkarzom Stowarzyszenia Klubu Abstynenta, a czwarte drużynie WAPPS-u. Sędzia główny zawodów, pan Marcin Weiner, wręczył także statuetki dla wyróżniających się zawodniczki i zawodnika. MVP Turnieju zostali pani Patrycja Piekacz (WAPPS) oraz Mateusz Grycman (Rodzice SP2 Cybernet). 

- Z roku na rok poziom sportowy Turnieju jest coraz wyższy, cieszy ogromne zainteresowanie udziałem w zawodach, zarówno ze strony zawodników, jak i kibiców – mówi organizator Turnieju, dyrektor SP2, pan Marek Reich. - Skłania to oczywiście do podjęcia decyzji o zorganizowaniu kolejnej, 29. edycji Turnieju – dodaje.

Organizatorem Turnieju była Szkoła Podstawowa nr 2 w Świętochłowicach, we współpracy z UKS Dwójka Świętochłowice. Sponsorami Turnieju byli: Prezydent Miasta Świętochłowice, pan Daniel Beger, Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o., oraz firmy Cybernet, WAPPS, Autoserwis Bosiacki i Luxma. 

Siatkarskie zmagania o Puchar Prezydenta w Świętochłowicach. Sprawdź wyniki! / fot. SP nr 2

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również