Wiadomości z Świętochłowic

Siatkarze UKS Dwójka kończą sezon!

  • Dodano: 2022-05-23 09:30

W miniony weekend zawodnicy świętochłowickiego klubu UKS Dwójka rozegrali ostatnią rundę w lidze minisiatkówki Kinder+Sport. Na parkiecie zaprezentowały się dziewczęta w kategorii „dwójek”, a tydzień wcześniej rywalizację zakończyli chłopcy oraz dziewczęta w kategorii „trójek”. Dla UKS Dwójka Świętochłowice to historyczny, bo pierwszy sezon rozgrywek.

Podsumowanie minionego sezonu

Na ligowych parkietach wystąpiło ponad czterdziestu młodych siatkarzy, a barwy klubu reprezentowało osiem zespołów, w najmłodszych kategoriach, „dwójek” i „trójek”.

– To był bardzo dobry sezon, naszym założeniem było zdobycie doświadczenia, i to nam się udało – mówi prezes UKS Dwójka Świętochłowice, Marek Reich. – Nie brakowało zwycięstw, były też słabsze chwile, ale taki jest sport. Warto podkreślić świetną współpracę z rodzicami, którzy zapewniali transport na wszystkie turnieje oraz gorący doping, za co im serdecznie dziękujemy.

Najważniejsze jest duże zadowolenie i radość z gry naszych młodych zawodników, którzy z turnieju na turniej rozwijali się i prezentowali coraz wyższy poziom. Teraz czas na sportowy odpoczynek, a do pracy zawodnicy powrócą już pod koniec wakacji, podczas obozu letniego nad Bałtykiem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również