Wiadomości z Świętochłowic

Skałkowo – Kalinowe Spotkanie Biegowo-Marszowe za nami!

  • Dodano: 2024-05-14 07:45, aktualizacja: 2024-05-14 08:01

W sobotę - 11 maja już po raz trzeci OSiR Skałka gościł uczestników Skałkowo – Kalinowego Spotkania Biegowo-Marszowego. Zawody w tym dniu zgromadziły 28 osób.

Rozpoczęto od rozgrzewki

Tym razem biegi rozpoczęły się od rozgrzewki, którą przeprowadziła Izabela Werner – instruktor sportu. Punktualnie o 11.00 w biegu na 1000 metrów wystartowały dzieciaki. Najlepsze czasy uzyskali: Małgorzata Tuleja z Świętochłowic i Dawid Janotta z Rudy Śląskiej.

O 11.15 wystartowali uczestnicy marszu Nordic Walking na 3000 metrów i biegu na 5000 metrów. W marszu najlepszą zawodniczką kolejny raz okazała się Anna Szyguła z Katowic. Najlepsze wyniki w biegu osiągnęli: Blanka Tuleja i Tomasz Pszonak ze Świętochłowic. Najlepszym zawodniczkom i zawodnikom zestawy gadżetów wręczyły Aleksandra Poloczek - Radna Sejmiku Województwa Śląskiego oraz Elżbieta Augustyn-Komandera – Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skałka”.

Podczas imprezy była okazja do pomiaru tkanki tłuszczowej, który przeprowadzał Klub Zdrowego Odżywiania z Bytomia, promujący w swojej działalności zdrowy styl życia oraz zdrowe odżywianie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również