Wiadomości z Świętochłowic

Sprawcy pobicia świętochłowiczanina w rękach policji. Grozi im do 3 lat więzienia

  • Dodano: 2020-07-22 07:00, aktualizacja: 2020-07-22 07:04

Policjanci ze świętochłowickiej patrolówki zatrzymali dwóch mieszkańców miasta, którzy pobili 42-letniego mężczyznę.

Oprawcy kopali i bili pięściami pokrzywdzonego 

Teraz grozi im do 3 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w dzielnicy Śródmieście. Oficer dyżurny świętochłowickiej policji około 21:00 otrzymał zgłoszenie o pobiciu jednego z mieszkańców miasta. Na miejsce pojechali policjanci z patrolu interwencyjnego, którzy zastali pokrzywdzonego mężczyznę. Stróże prawa natychmiast udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej. Już ze wstępnej relacji pokrzywdzonego wynikało, że w mieszkaniu jego znajomej został on zaatakowany przez jednego mężczyznę oraz kobietę. Sprawcy bili go pięściami i kopali. Po całym incydencie wszyscy wyszli z mieszkania.

Przybyła załoga pogotowia ratunkowego odwiozła mężczyznę do szpitala

Jednocześnie w wyniku podjętych czynności, mundurowi ustalili dane agresorów. Już po chwili w ręce świętochłowickich stróżów prawa wpadła 47-letnia sprawczyni pobicia. Po kilku godzinach zatrzymano drugiego, 23-letniego sprawcę. Oboje w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił przedstawić dwójce świętochłowiczan zarzut pobicia. Teraz odpowiedzą przed sądem. Grozi im nawet 3 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • inspektor oko

    A Lesio były szofer delfina nadal prowadzi obserwacje na Wiśniowej, używając przy tym bezpodstawnie sygnału dzwiękowego. Myśli że jak przesiadł się do skodziny to nikt go nie rozpozna!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.