Wiadomości z Świętochłowic

Sprawdź prognozę pogody w Świętochłowicach na weekend i kolejne dni

 • Dodano: 2019-09-06 11:45

Jak zapowiada się pogoda na weekend i przyszłe dni? Większość z nas liczy na słoneczne dni. Jednak pogoda rządzi się swoimi prawami i wcale nie zamierza nas słuchać. Sprawdźmy więc, czy w Świętochłowicach będzie padać, czy zapowiada się pogodny weekend.

Amerykanie mają swojego Doriana, a my Fernanda - układ niskiego ciśnienia, który w najbliższych dniach przyniesie nam duże ochłodzenie. W weekend będą miejsca w Polsce, gdzie termometry pokażą w najcieplejszym momencie dnia, w strugach deszczu, tylko 11-12 stopni. Jaka pogoda zapowiada się w Świętochłowicach?

W piątek będzie dosyć pogodnie. W najcieplejszym momencie dnia słupki rtęci termometrów wskażą 20 stopni. Meteorolodzy nie zapowiadają opadów deszczu.

W weekend poczujemy pierwszy powiew jesieni. Niestety sobota i niedziela w Świętochłowicach zapowiadają się deszczowo. Meteorolodzy przewidują obfite opady deszczu. Temperatura w weekend będzie wahała się między 20 a 16 stopniami Celsjusza. Chmury zasłonią prawie całe niebo. Biomet będzie niekorzystny.

We wtorek czeka nas kolejne ochłodzenie. Słupki rtęci termometrów wskażą tylko 14 stopni Celsjusza! Meteorolodzy zapowiadają także obfite opady deszczu. Środa i czwartek (11-12.09) zapowiadają się pogodnie. Na termometrach odnotujemy od 21 do 25 stopni. Choć na niebie pojawią się chmury, meteorolodzy nie prognozują w tych dniach opadów deszczu.

Piątek (13.09) w sprawach pogodowych będzie dla nas pechowy. Meteorolodzy przewidują opady deszczu. Słupki rtęci wskażą 26 stopni Celsjusza. Prognoza na następne dni również nie będzie dla nas łaskawa. Temperatura będzie wahała się od 16 do 13 stopni. Deszcz nie opuści nas aż do 21 września.Źródło: Redakcja

Komentarze (4)    dodaj »

 • Marty McFly

  Komentarze na czasie. Profesorze zabierzmy Einsteina i wracajmy do połowy lata.

 • Świętochłowiczanka od urodzeni

  No! Dzisiaj .27 lipiec leje jak z cebra,nareszcie,bo w powietrzu brak tlenu.NARESZCIE !!!!!!! BOZIS SIE ZMIŁOWAŁA,jednak kocha nas jeszcze,choc nie jestesmy zbyt empatyczni,ale to wsystko przez te nastroje polityzne,bo zeby osiagnac stołki i dobrze zarabiac walcza jak lwy a nas maja gdzies.

  • Świętochłowiczanka od urodzeni
   2019-07-27 16:17
  • odpowiedz
 • Kaśka

  To nie musimy się martwić, że w Świętochłowicach braknie wody :-)

 • Misia

  Ciekawe....

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również