Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowiccy policjanci przejęli kolejne 4 automaty do nielegalnych gier hazardowych

 • Dodano: 2021-01-25 08:15, aktualizacja: 2021-01-25 06:51

Świętochłowiccy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami śląskiej KAS, zabezpieczyli automaty do nielegalnych gier hazardowych.

Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem 4 maszyn

Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Policjanci ze świętochłowickiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej uzyskali informację, że w jednym z lokali na terenie miasta mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wczoraj wkroczyli do punktu w dzielnicy Lipiny. Tam znaleźli 4 automaty, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. Na miejsce wezwano funkcjonariuszy śląskiej KAS, którzy zabezpieczyli urządzenia, w związku z naruszeniem przepisów o grach losowych. Automaty trafiły już do magazynów śląskiej Służby Celno-Skarbowej. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za urządzanie gier hazardowych wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji, lub bez zezwolenia grozi odpowiedzialność karna – wysoka kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie.

Komentarze (6)    dodaj »

 • Endry

  Chropaczów ul. Szczytowa 1 (budka), ul. Łagiewnicka (dawny kurczak), ul. Katowicka 9 (obok biura Przyjaznych Św-ce), ul. Katowicka 30 (budka przed Black&White).

 • Jurek

  Konfident

 • ???

  Prędzej konkurencja he he. Oni tam kapują jedni na drugich. Taki biznes.

 • Tak jest

  Co się dzieje. Wszędzie te automaty. W Świętochłowicach, Chorzowie, Bytomiu, Zabrzu itd. na co drugiej ulicy. Nie można zrobić z tym porządku? Te działania służb są żałosne. Państwo z kartonu.

 • Marek

  Ja na tyle leniwy się zrobiłem że gram bez wychodzenia z domu w magic target deluxe często na małych stawkach a i tak wygrywam. Do nielegalnego punktu nawet do głowy by mi przyszło żeby iść.

 • Blant

  Jeszcze lipinach na Barlickiego sa automaty gdzie dawniej zegarmistrz był tym się zajmnicie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również