Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowiccy policjanci przyłączyli się do charytatywnej zbiórki dla Bartusia

  • Dodano: 2019-07-11 08:45, aktualizacja: 2019-07-11 08:55

Świętochłowiccy stróże prawa wsparli zbiórkę na leczenie małego Bartusia, podczas festynu rodzinnego z okazji Święta Policji.

Impreza zorganizowana została z inicjatywy Związku Zawodowego Policjantów w Świętochłowicach.

Dochód zostanie przeznaczony na leczenie 1,5 rocznego chłopca

W piątek, na terenie terenie Dwóch Wież Kopalni Polska odbył się festyn rodzinny z okazji Święta Policji Państwowej. Impreza zorganizowana została przez Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządowego Związku Zawodowego Policjantów w Świętochłowicach, przy współpracy z Prezydentem Miasta Świętochłowice. W trakcie przedsięwzięcia, nie zabrakło również sposobności aby wesprzeć leczenie 1,5-letniego Bartusia Paligi. Grupa “Wszyscy Razem, Wszyscy Równi” podczas imprezy zbierała środki z których dochód przeznaczony został na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitację maluszka.

Podczas imprezy, która trwała od godziny 11.00, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na dzieci czekało wiele atrakcji, między innymi dmuchane zamki, kule wodne oraz prezentacja pojazdów Policji, Straży Pożarnej oraz łodzi Straży Rybackiej, które oblegane były nie tylko przez dzieci, ale także przyciągały uwagę dorosłych. Dzieci mogły zasiąść za kierownicą radiowozu, przymierzyć policyjną czapkę, czy przyjrzeć się z bliska służbowemu wyposażeniu stróżów prawa. Młodzi mieszkańcy naszego miasta mieli możliwość spróbowania swoich sił na polu manewrowym, korzystając z elektrycznych samochodów. Jak na festyn przystało nie zabrakło również przekąsek takich jak wata cukrowa czy popcorn, na większych łasuchów czekał żurek.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wspaniałym przedsięwzięciu i mamy nadzieję, że spotkanie na długo pozostanie w pamięci najmłodszych. Wszystkim wspierającym leczenie Bartusia, dziękujemy za dobre serce.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Hanys

    Super impreza i inicjatywa

  • Jacek

    Mssakra

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.