Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowiccy policjanci spotkali się z młodzieżą z ZSO nr 2

 • Dodano: 2019-05-14 08:30, aktualizacja: 2019-05-14 09:04

Policjant ds. Profilaktyki Społecznej wraz z dzielnicowym spotkał się z młodzieżą Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Świętochłowicach.

Głównym tematem poruszanym podczas prelekcji była odpowiedzialność karna nieletnich w świetle obowiązujących przepisów prawa oraz problematyka pseudokibiców w Świętochłowicach.


W ubiegłym tygodniu,  sierż.szt. Marcin Michalik zajmujacy się Profilaktyką Społeczną wraz z dzielnicowym sierż. Bartłomiejem Ścieburą spotkał się z uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Świętochłowicach. Głównym celem spotkania, było przeprowadzenie prelekcji na temat odpowiedzialności karnej nieletnich w świetle obowiązujących przepisów prawa. Podczas zajęć poruszany był również temat przestępczości pseudokibiców w mieście. Podczas spotkania uczestnikom odtworzono film profilaktyczny pt. "Stracony czas".

Komentarze (17)    dodaj komentarz »

 • hanus

  Policja i delfin de best

 • Felek

  Bardzo dobrze niech policja informuje młodzież bezpośrednio o konsekwencji niewłaściwych zachowań

 • Masakra

  I zaś ten wielbiciel policji :) heheheh

 • Edukator

  Swietochlowiccy policjanci to niech może więcej czasu spędzają na mieście żeby było bezpiecznie a nie zajmować się tematami zastepczymi..od pogadanek i nauczania są NAUCZYCIELE którzy są do tego merytorycznie przygotowani..no to teraz hejtowac zapracowani stróże prawa..:))

 • Aga

  ...ale z Ciebie czereśniak!

 • voytek81

  a może tak (bez hejtu) ... kazda aktywnośc i "wyjście" do mieszkańca jest dobrym przykładem, obojetnie kto jaką służbę Miastu, społeczeństwu pełni ... miasto ma byc bliżej mieszkańca, by mieszkaniec, a przez to wyborca był swiadomy co dzieje sie w miescie ...

 • Smok

  Voytek co myślisz jak rano patrzysz w lustro??jak wiesz że wszyscy się śmieją z Twoich „obiektywnych”komentarzy..i co za tym idzie z Ciebie..pomysł o tym podobno tyle szkół skończyłeś to może dojdziesz do jakichś wniosków..

 • Fiona

  Ja się nie śmieje.

 • Edukator

  Tylko podatnik nie płaci policji (i to nie mało) za wykłady a za bezpieczeństwo a nauczycielom za edukacje..wiec oczywiście jesli jakiś policjant po pracy chce brać udział w takich pogadankach to chwała mu za to..no voytek do dzieła..i nie zapomnij napisać ile to szkół nie skończyłeś i co nie zrobiłeś dla miasta..pozdrawiam

 • voytek81

  ps cieszę sie że z uwagą moje posty są czytane, ze zapamiętywane są moje odpowiedzi, może ktoś również będzie chciał się dowiedzieć o samorządzie, jak funkcjonował przez poprzednie lata ...

 • voytek81

  jeśli ktoś zadaje pytania to odpowiadam - w przeciwieństwie do "wielbicieli" byłego prezydenta, vice i stowarzyszenia 'razem..." gdzie nikt jeszcze nie pokazał sukcesów, nikt się nie wypowiedział, nikt nawet nie próbuje podjąć tematu merytorycznej dyskusji - dziwne? czyżby przez ostatnie lata nic towarzystwo rządzące Świętochłowicami nie osiągnęło? ...

 • Mieszkaniec

  Voytek jesteś śmieszny..twoje wpisy wywołują już tylko śmiech..a chciał byś uchodzić za autorytet..żałosne..zamiast zadawać niedorzeczne pytania zapytaj żony co na obiad i daj se na wstrzymanie..

 • AntyLBGTQ

  "Ałtorytet" to był delfin i jego lemingowi wyborcy stosujące metodę wyparcia. Nie umiesz odpowiedzieć na proste pytania, bo fakty są fatalne. Bilans rządów kacyka jest zapisany w długach, oraz pokazowych, przeplaconych inwestycjach. Tylko dwie rzeczy wyszły wg mnie dobrze : autobus 231 oraz włączenie Świętochłowic do projektu modernizacji sieci tramwajowej.

 • Mieszkaniec

  Odnoszę wrażenie szczególnie po nicku ze jesteś inwalida.

 • AntyLBGTQ i Tusk

  Bo nie reprezentuje nikogo spod "literki" tak jak ty?? Jedno wielkie zero merytoryczne, zero wyjaśnień.... jedno wielkie zero, sprowadzające ten dialog do uciekania się w niepotrzebne zabiegi szkalujące osoby, zadające niewygodne pytania.

 • 3xtak

  Ino długi.

 • voytek81

  teraz sie usmiałem - wiec ironicznie podpisuje sie pod komentarz - lepiej bym sam tego nie ujął ;)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.