Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowice: Mobilny punkt szczepień przeciw Covid-19 na pikniku rodzinnym

 • Dodano: 2021-10-01 14:15

W nadchodzącą sobotę na terenie OSiR Skałka pojawi się mobilny punkt szczepień przeciw Covid-19. Od godziny 14:00 będzie można przyjąć w nim szczepionkę.

- Dobiega końca Miejski Tydzień Przeciwko Przemocy - Świętochłowice 2021. W sobotę, 2 października od godz. 14.00 do godz. 18.00 zapraszamy na piknik rodzinny na terenie OSIR Skałka (teren byłego parku linowego), zorganizowany przez Wydział Rozwoju i Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach, Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną oraz Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Przystań”. Podczas pikniku będzie się można zaszczepić przeciwko COVID-19 - czytamy na stronie świętochłowickiego magistratu.

Cała procedura będzie bardzo prosta i nie wymaga wcześniejszego rezerwowania terminu. Wystarczy zabrać dowód osobisty, przyjść do punktu i wypełnić krótką ankietę. Wszystko odbywać będzie się w najwyższym reżimie sanitarnym. Zaszczepić się będzie mógł każdy, kto przejdzie pozytywnie kwalifikację lekarską.

Kolejne okazje do zaszczepienia się bez konieczności wcześniejszej rejestracji:

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Ciekawy

  A jaką szczepionką będą szczepić?

 • Big Farma

  Na wściekliznę.

 • Mis

  Aliexpress

 • Ciekawy

  O, to dobrze. Dzięki.

 • Big Farma

  Biegusiem bo zabraknie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.