Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowice na 2. miejscu w rankingu "Rzeczpospolitej"!

 • Dodano: 2023-10-24 12:45

Miasto Świętochłowice zdobyło prestiżowe 2. miejsce w XIX Rankingu Samorządów "Rzeczpospolita", co stanowi wyjątkowe wyróżnienie dla lokalnej administracji. Odbiór tej nagrody odbył się podczas ceremonii w Warszawie i jest efektem wieloletniej ciężkiej pracy całego zespołu samorządowego.

Ogromny sukces świętochłowickiego samorządu

Ranking Samorządów "Rzeczpospolita" jest uznawany za jeden z najbardziej prestiżowych i wiarygodnych w Polsce. Jego zasady ustala niezależna kapituła pod przewodnictwem byłego premiera RP, prof. Jerzego Buzka. W skład kapituły wchodzą także przedstawiciele organizacji samorządowych, pozarządowych oraz redakcji "Rzeczpospolitej". Ranking ocenia efektywność działań władz samorządowych w kształtowaniu zrównoważonego rozwoju społeczności lokalnej.

Sukces Świętochłowic to rezultat zaangażowania i determinacji zarządu miasta oraz wszystkich pracowników samorządowych. Miasto odnosi triumf w kategorii kształtowania zrównoważonego rozwoju w województwie śląskim, co podkreśla jego zaangażowanie w tworzenie trwałego fundamentu ekonomicznego, społecznego i środowiskowego.

Komentarze (12)    dodaj »

 • mychakk

  Noe głosowałam na prezydenta, bo jego program wyborczy poza krzykami anty na opozycję nic nie prezentował. ALE! Jestem pod wrażeniem tego, co się mieście za tej kadencji podziało. Na plus. Zdobył nowego wyborcę.

 • Mona

  To miasto umiera, teraz się zerwał z inwestycjami , tuż przed wyborami. A tak to nawet śmieci sie walały po całym miescie, idac rano do pracy to jakby po wysypisku smieci chodzić.Wystarczy, czas na nowego Prezydenta. Baj, baj.

 • Myśliciel

  Daniel Beger nie wzbudza mojego zaufania.

 • Frądzel

  Pozdrowienia do wszystkich Kałuży z rady miejskiej a szczególności T.G,

 • Emeryt

  Pan Beger z tego co słyszałem teraz wszystkim środowiskom miejskim się podlizuje, a już ten tekst Moi drodzy po prostu powala. Nie mam zaufania do tego człowieka. Nie głosowałem na niego i następnej kadencji mu nie wróżę. Zbyt wielu ludziom podpadł mało kto go trawi.

 • co cie to obchodzi

  nawet nagroda nobla nie pomoże Begerowi obronić sie w kwietniu !!!!!! sory taki mamy klimat i na 100 procent wejdzie nowa miotła

 • Wyborca

  Beger najlepszym Prezydentem w historii. Poprzednik odpowie za wszystko.

 • Taka prawda

  Hahahaha dajcie spokój hahahaha ten w srodku mówi o wszystkim. Mistrzowie obłudy i koleś co jak był premierem to gospodarkę doprowadził do ruiny a w prezencie przytargał nam pana D.K.

 • antypis

  Pisowska gazeta i pisowski prezydent.

 • Nupel

  Od kiedy to Rzeczpospolita jest pisowska

 • autochtōn

  Rzeczpospolita jest w Poznaniu czy Kielcach, tu jest Górny Śląsk/Oberschlesien/Horní Slezsko. Pogódź się z tym :)

 • voytek81

  Wstanę i "BRAWO" zacznę bić, wiem, zdaje sobie sprawę że wiele zostało do zrobienia, że wiele rzeczy nie da się w rok, dwa a nawet w kadencje, tym bardziej że niszczenie i degradacja Naszego Miasta trwała kadencjami (moś,kostempski czy jak mu tam) - więc moje skromne "szacun"

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również