Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowice: Prezydent organizuje spotkania z mieszkańcami. To sierpniowe środy offline

  • Dodano: 2023-08-21 20:45

Były już spotkania z prezydentem Świętochłowic przy kawie i cieście w świętochłowickich kawiarniach, teraz są „sierpniowe środy”, czyli spotkania offline organizowane w rozmaitych lokalach gastronomicznych na terenie miasta.

Spotkania z prezydentem Świętochłowic

Prezydent Daniel Beger organizuje turę spotkań z mieszkańcami Świętochłowic. To „sierpniowe środy offline z prezydentem”. Jak nazwa wskazuje, w każdą środę świętochłowiczanie będą mieli okazję do bezpośredniego porozmawiania z włodarzem. Na miejsce spotkania wybrane zostały działające na terenie miasta lokale gastronomiczne. 

Najbliższe spotkanie odbędzie się 23 sierpnia o godzinie 12.00 w Hybryda Restauracja Pizzeria, a kolejne 30 sierpnia w Agawa House.

- Moi drodzy, na kolejne spotkanie offline zapraszam Was tym razem do Hybryda Restauracja Pizzeria. Widzimy się w środę, 23 sierpnia, w samo południe – zapowiada prezydent Beger. - Ponieważ środków tygodnia do końca wakacji pozostało mniej niż mamy dzielnic, zaproszenie skierowane jest do wszystkich mieszkańców miasta. Do zobaczenia! – dodaje.

Przypomnijmy, że poprzednie spotkanie miało miejsce w Carin Caffe.
 


Źródło: FB Daniel Beger

Komentarze (3)    dodaj »

  • Ünkel Fredii

    Kurde bele jo beda i spytom się czy przy wyborach bedzie głosowoł na PiS bo jo słyszoł że on jest za nimi ajo przeciw. I może być haja

  • tak ino

    Spotkanie o godzinie 12:00. W środku tygodnia. Z pewnością przyjdzie wielu pracujących mieszkańców.

  • Mieszkaniec

    Może wizyta prezydenta miasta spowoduje, że ta mała uliczka zostanie uprzątnięta. Śmietniki i walające się śmieci, są zmorą tej ulicy (Matejki)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również