Wiadomości z Świętochłowic

Za nami Muzyczne Spotkanie Sąsiadów z Radiem Silesia w Chropaczowie [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2023-08-21 16:30

W minioną sobotę odbyło się ostatnie w tym sezonie Muzyczne Spotkanie Sąsiadów z Radiem Silesia. Tym razem w parku Chropaczowskim bawiliśmy się w rytm śląskich szlagierów. Zobaczcie zdjęcia!

Muzyczne Spotkanie Sąsiadów tym razem w Chropaczowie

Za nami ostatnie w tym roku Muzyczne Spotkanie Sąsiadów z Radiem Silesia. W minioną sobotę 19 sierpnia w Parku Chropaczowskim odbyła się już piąta z cyklu plenerowa impreza. Uczestnicy bawili się w rytmie śląskich szlagerów. Do zabawy porwali ich Arkadia Band, Izabela Fojcik i zespół Maszkety, a supportował im Zespół Muzyczny Szwagier Damian. Imprezę poprowadzili Agnieszka Strzelczyk i Arkadiusz Wieczorek.

– Muzyczne Spotkania Sąsiadów przyciągnęły w sobotę miłośników przebojów Radio Silesia tym razem do dzielnicy Chropaczów. Było tanecznie, biesiadnie i wesoło! – przekazuje prezydent Świętochłowic, Daniel Beger.

Za nami kolejne lato z Muzycznymi Spotkaniami Sąsiadów z Radio Silesia

Łącznie od 24 czerwca odbyło się już pięć koncertów w ramach letniego cyklu imprez plenerowych Muzyczne Spotkania Sąsiadów z Radiem Silesia. Imprezy odbył się w dzielnicach: Lipiny, Piaśniki, Zgoda, Centrum i Chropaczów. Wydarzenia organizowane były przez Centrum Kultury Śląskiej oraz Radio Silesia.

– Za nami kolejne lato z Muzycznymi Spotkaniami Sąsiadów z Radio Silesia. Dziękujemy, że chcieliście być z nami. W tym roku nawet na Zgodzie nie padało, a ilość gwiazd na scenie kwalifikuje nasze spotkania do zmiany nazwy z koncerty na festiwal – czytamy w poście Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach.

Zobaczcie, jak bawili się uczestnicy imprezy w Chropaczowie!

Komentarze (3)    dodaj »

  • kurde bele

    a nasz "Beler" tysz zaśpiywoł karaoke jakiś szlager abo ini boło epne bla,bla,bla

  • tak ino pytom

    Te zdjęcia dla Centrum Kultury Śląskiej to ktoś robił starym telefonem? Na komputerze są strasznie małe, a na telefonie rozciągnięte i jakościowo jakby zrobione w 2005.

  • Maks

    Ciekawe kto zapłaci mandat za te śmieci co tam zostały. Dzisioj SM robiyła fotki.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również