“Świętochłowice przyszłości” w Minecraft
W czerwcu 2022 r. odbyła się II edycja konkursu w Minecraft – „Świętochłowice przyszłości” pod patronatem Prezydenta Miasta Świętochłowice, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa Nr 4 w Świętochłowicach.
Wyzwanie wymagało od uczestników niezwykłej wyobraźni i kreatywności. Uczniowie wcielili się w role architekta przyszłości i zaprojektowali wybraną przez siebie przestrzeń w Świętochłowicach. Brawa dla wszystkich uczestników.
I miejsce oraz tytuł Mistrza Minecrafta otrzymał:
- Jan G. – uczeń SP 8 w Świętochłowicach za projekt “Skałki” przyszłości.
Wyróżnienia:
- Mateusz M., Krystian K, Marcel K. – SP 17 z Oddziałami Integracyjnymi za projekt ich szkoły przyszłości,
- Szymon Sz., Emilia Sz. – SP 4 za projekt ul. Katowickiej w przyszłości,
- Jakub K., Dawid R. – SP nr 3 za projekt ul. Bytomskiej w przyszłości,
- Igor C, Maksymilian G. – SP nr 4 za projekt Parafii p.w. św. Piotra i Pawła,
Tagi:
Nagrody




![Rozpocznij nowy rok aktywnie! Najlepsze wydarzenia w regionie [2–8 stycznia]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/Pixa-1.jpg)





![Wyłączenia prądu w Świętochłowicach. Sprawdź gdzie nie będzie prądu [08.12-13.12]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2024/12/878765.informacja.jpg)
![Poczuj klimat świąt! Imprezy i wydarzenia w regionie [12–18 grudnia]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/12/2147595751.jpg)











Komentarze (2) DODAJ