Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowice Razem dla Bruna. Za nami piknik charytatywny. Zobaczcie fotorelację!

  • Dodano: 2023-07-01 20:30, aktualizacja: 2023-07-01 23:21

W sobotę, 1 lipca, Stowarzyszenie Przyjazne Świętochłowice we współpracy z m.in. CKŚ, OSiR "Skałka" i Radiem Silesia zorganizowało kiermasz charytatywny. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie 3-letniego Bruna Ogiermana, małego świętochłowiczanina.

Świętochłowice Razem dla Bruna

Przypomnijmy, że 3-letni Bruno cierpi na Zespół Marfana. Mały świętochłowiczanin wymaga intensywnej rehabilitacji kilka razy w tygodniu ze względu na opóźnienie intelektualne i ruchowe. W walce o jego zdrowie niezbędne są również wyjazdy na kosztowne turnusy rehabilitacyjne.

Aby wesprzeć rodzinę Bruna, zorganizowano charytatywny kiermasz, któremu towarzyszyły liczne atrakcje. Najmłodsi mogli skorzystać z malowania buziek, było też zaplatanie warkoczyków, a także rozmaite zabawy oraz nauka udzielania pierwszej pomocy. To jednak nie wszystko. Uczestnicy wydarzenia zobaczyli też występy  Dance Kids, Arkadia Band, a także Bożeny Mielnik i Anny Matuszczyk.

Magdalena MajeranekMagdalena Majeranek
Źródło: UM w Świętochłowicach, własne, siepomaga, fot. Jacek Knapik

Komentarze (2)    dodaj »

  • Wzburzony

    Dlaczego chore dzieci nie leczy państwo ???

  • Mieszkaniec

    Super. Brawa dla organizatorów !!!ślązaków z kubiny jak zawsze nie było. Ta organizacja powinna zniknąć z mapy Świętochłowic.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również