Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowicka policja ma nowego komendanta

  • Dodano: 2019-03-19 09:15

Wczoraj świętochłowicka komenda powitała nowego Komendanta. Został nim podkom. Bogdan Kołodziej, który wcześniej służył w Bytomiu na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego.

Wczoraj o godz. 9.00 w sali odpraw świętochłowickiej komendy odbyła się uroczystość wprowadzenia na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach podkom. Bogdana Kołodzieja. Podczas uroczystej zbiórki nowy Komendant powitał policjantów oraz pracowników cywilnych, życząc wszystkim owocnej współpracy.

Kim jest nowy komendant

Podkomisarz Bogdan Kołodziej pracę w policji rozpoczął 16 marca 1993 roku w oddziale prewencji policji Komendy Stołecznej Policji. Następnie od 1 grudnia 1995 roku służbę pełnił w pionie prewencji komisariatu IV policji w Bytomiu. W sierpniu 1996 roku pracował na stanowiskach wykonawczych w pionie kryminalnym komisariatu IV policji w Bytomiu, a następnie od lipca 2003 roku awansował na wyższe stanowisko służbowe detektywa referatu I sekcji kryminalnej KMP w Bytomiu. Od roku 2003 sprawował funkcje kierownicze, a od 1 czerwca 2004 roku został mianowany na stanowisku kierownika referatu I sekcji kryminalnej. Od 2005-2016 roku pełnił funkcję naczelnika wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu. Następnie został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego w Będzinie, by po dwóch latach wrócić do Bytomia, również jako Zastępca Komendanta Miejskiego.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.