Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowicka Straż Miejska pomaga odpalać samochody!

  • Dodano: 2021-01-18 13:00

Czy dziś rano z powodu ataku mrozu, mieliście problem z uruchomieniem swojego samochodu? Pamiętajcie, że Straż Miejska w Świętochłowicach zawsze chętnie służy pomocą! Dziś rano pomogła 10 kierowcom, których samochody nie chciały ruszyć z miejsca.

Mrozy dają się we znaki. Wielu kierowców ma problemy z uruchomieniem swojego samochodu. Świętochłowiccy strażnicy miejscy przyjadą z pomocą, jeśli znajdziesz się w trudnej sytuacji. Tylko wczoraj strażnicy miejscy kilkanaście razy pomagali mieszkańcom Świętochłowic uruchamiać samochody, które nie odpaliły z powodu niskiej temperatury.

- Niska temperatura dzisiejszej nocy i poranka zrobiła swoje. Wbrew narzekaniom "zawodowych malkontentów" udało nam się udzielić pomocy w uruchomieniu samochodów w 10 przypadkach.   Straż Miejska jest w takich sytuacjach do dyspozycji mieszkańców. Chętnie pomagamy i życzymy bezpiecznej jazdy - czytamy na stronie Straży Miejskiej w Świętochłowicach. 

W przypadku problemów z odpaleniem samochodu można zadzwonić pod nr tel. 986. Pamiętajmy, że strażnicy starają się reagować na każde zgłoszenie, ale w pierwszej kolejności załatwiane są te dotyczące zagrożenia życia lub mienia. Dlatego prosimy o wyrozumiałość, jeśli na przyjazd strażników będzie trzeba chwilę zaczekać.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Robin

    Może Straż Miejska przekaże informację ile mandatów nałożono na zarządców budynków za nie odśnieżone chodniki czy palenie śmieciami w piecach. Bo z powyższego artykułu wynika że zajmują się [...]ami.

  • internauta

    Super!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.