Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowiczanin uprawiał w lesie konopie, wpadł po zbiorach

 • Dodano: 2020-08-25 06:45, aktualizacja: 2020-08-25 07:03

Kryminalni ze Świętochłowic zatrzymali plantatora konopi. Mężczyzna wpadł po zbiorach z gotowym suszem.

W jego mieszkaniu oraz użytkowanym pomieszczeniu gospodarczym, policjanci znaleźli słoik oraz papierowy zwitek z marihuaną, z której można przygotować ponad 80 porcji tego narkotyku. Właściciel plantacji usłyszał już zarzuty.

Został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara do 3 lat więzienia

Kryminalni ze świętochłowickiej komendy prowadzili działania przeciwko przestępczości narkotykowej. Wynikiem ich pracy było zatrzymanie 24-latka związanego z przestępczością narkotykową. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania, stróże prawa zabezpieczyli słoik z suszem roślinnym, który świętochłowiczanin trzymał w szafce kuchennej. W wyniku dalszych działań, śledczy w pomieszczeniu gospodarczym użytkowanym przez mężczyznę, znaleźli papierowy zwitek z suszem, a ponadto zabezpieczyli wagę elektroniczną i pieniądze w kwocie blisko 3 tys. zł. Jak się okazało, świętochłowiczanin miał swoją plantację konopi w pobliskim lesie. W ręce mundurowych wpadł już z gotowym suszem, z którego można było przygotować ponad 80 działek dilerskich marihuany. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 24-latkowi zarzutów dotyczących prowadzenia nielegalnej uprawy oraz posiadania marihuany. Prokurator zastosował wobec niego dozór policji. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

ZOBACZ NAGRANIE

Komentarze (10)    dodaj »

 • Do heresztu z nimi

  Te mode wszczikujom se ta marichuana i potym gupiejom, spokojne ludzie spac ni mogom bo tak rycom.

 • Arti

  Ja bym był za tym żeby przebadać funkcjonariuszy na takie używki Państwo hipokryzji

 • Wikary Stanisław Szczecina

  Za konopie 2-12 latZa gwałt 2-12 latPrawo i Sprawiedliwość...

  • Wikary Stanisław Szczecina
   2020-08-25 16:27
  • odpowiedz
 • ja

  Ostatnio pisali że w świonach jedna babka skasowała na kasie samoobsługowej droższy towar za tańszy i że grozi jej za to 8 lat więzienia,paranoja.To prawo jest chore

 • KBA

  Pora zatrudnić w urzędzie Specjalistę do spraw rolnictwa :)

 • komisarz kulson

  Ten jeden słoik to wygląda jakby z tytoniem był, a nie konopiami. Wagę narkotyków wpisano do protokołu razem z wagą słoików? Kiepski farmer skoro to są jego zbiory, to co on w tym lesie miał? Krzak? Jeden? No i jak oni chcą z tego co na zdjęciu jest zrobić 80 porcji narkotyków? No chyba że ta sławna porcja dilerska to 0,02 grama. Żałosna propaganda jak zawsze. Szkoda pieniędzy podatników na taką "służbę".

 • cbd

  ciekawe który to lasek krył w sobie taką plantacje

 • Że świon

  Straszne przstępstwo. Gdzie indziej wolno u nas zakazane. Lepiej okradać państwo np ,,kupować nie istniejące respiratory lub maseczki nie spełniające norm za holendarne pieniądze od narciarza.

 • pytek

  tyś taki głupi się urodził czy po tym NIEGROŹNYM suszu taki jesteś ?

 • Świony

  Pytek od malutkiej pytki żal mi cię. Żona pewnie rozżalona.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również