Wiadomości z Świętochłowic

Uczniowie z świętochłowickiego LO wyruszą do Azji!

  • Dodano: 2019-05-28 08:45, aktualizacja: 2019-05-27 09:02

Już za niespełna miesiąc siedmioro uczniów świętochłowickiego I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego, wraz z opiekunami, wyruszy w podróż po Półwyspie Malajskim.

Celem podróżników z Kochana jest Singapur i Malezja

Nie możemy się już doczekać, niedługo rozpocznie się największa przygoda naszego życia – cieszy się Julek Foit, uczeń drugiej klasy.

Wyprawa będzie trwała ponad trzy tygodnie, podróżnicy zwiedzą duże miasta, jak choćby Kuala Lumpur czy George Town, herbaciane pola na Cameron Highlands i wypoczną na rajskich wyspach Perenthian.

Najbardziej cieszę się na zwiedzanie wielkich miast, Singapuru i Kuala Lumpur ze słynnymi Petronas Towers – wymienia Natalia Kotarska. Ja natomiast nie mogę się doczekać azjatyckiego street foodu, wszyscy chcemy też spróbować owocu duriana, który słynie ze swojego brzydkiego zapachu, to można zrobić tylko w Azji! - dodaje Dominik Towarnicki.

Zapraszamy wszystkich do polajkowania naszego fanpage`a, podczas wyprawy będzie można znaleźć tam bieżące relacje z podróży, już teraz sporo tam się dzieje – zachęca organizatorka wyprawy, pani Anna Żurek.

Wystarczy wpisać na Facebooku „Kochanowski w Azji – Singapur i Malezja 2019”. Patronat honorowy nad wyprawą objął Prezydent Miasta Świętochłowice, pan Daniel Beger. Bądźcie razem z nami!

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.