Wiadomości z Świętochłowic

Ukradł elektryczne szczoteczki do zębów o wartości 2000 złotych. Grozi mu do 5 lat!

  • Dodano: 2023-08-30 09:00

Policjanci ze świętochłowickiej komendy zatrzymali 45-letniego złodzieja, który skradł w jednym ze sklepów w Świętochłowicach szczoteczki do zębów na kwotę ponad tysiąca złotych. Szybko okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Kradzież, podczas której wpadł to nie jedyne, co mężczyzna miał na sumieniu.

Amator elektrycznych szczoteczek zatrzymany

Mundurowi miejscowej komendy otrzymali zgłoszenie, że w jednej z drogerii na terenie Świętochłowic, mężczyzna miał skraść szczoteczki do zębów na kwotę ponad tysiąca złotych. Patrol dzielnicowych, który podjęli interwencję, szybko wylegitymował sprawcę. Okazał się nim 45-letni świętochłowiczanin, do tego poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze kontakty z prawem. Został zatrzymany.

W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że w niedługim okresie przed zatrzymaniem, mężczyzna dopuścił się również innych kradzieży. Wcześniej, również w drogerii, w ciągu kilku dni kradł perfumy oraz podobne szczoteczki, na łączną kwotę blisko 2 tysięcy złotych. Między kradzieżami sklepowymi, zdarzyło mu się również wejść w posiadanie hulajnogi elektrycznej, wartej 2500 złotych - bez zgody i wiedzy jej właściciela. 

Za wszystkie czyny, świętochłowiczanin odpowie przed sądem, dokąd dostarczony będzie zza krat aresztu. Za przestępstwa, których się dopuścił, grozi mu do 5 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj »

  • bachtaty Alojz

    nooo czym sie bedzie ten czlowiek zęby pucowoł

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również