Wiadomości z Świętochłowic

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Chorzowskiej i Korfantego

 • Dodano: 2021-04-02 06:15, aktualizacja: 2021-04-01 06:25

Policjanci ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach apelują do kierowców korzystających ze skrzyżowania ulic Chorzowskiej z Korfantego o uwzględnienie tymczasowych zmian w organizacji ruchu.

W związku z rozpoczynającym się 6 kwietnia br. kolejnym etapem przebudowy infrastruktury tramwajowej, na czas robót zostanie wyznaczony objazd.

Informujemy, że od dnia 6 kwietnia br. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w związku z kolejnym etapem prac obejmujących przebudowę infrastruktury tramwajowej w ciągu ulicy Chorzowskiej w Świętochłowicach do ulicy Karola Goduli w Rudzie Śląskiej. Ze względu na zakres robót zostanie zamknięty wjazd na ulicę Korfantego przy skrzyżowaniu z ulicą Chorzowską, w związku z czym zostanie wyznaczony objazd.

Prosimy kierowców o zwracanie uwagi na wprowadzone tymczasowe oznakowanie i kierowanie się na trasę wyznaczonego objazdu ulicą Chorzowską, Bytomską i Krasickiego.

Komentarze (8)    dodaj »

 • Tadeusz

  Wykonawca i Tramwaje Śląskie nie uzgodniły tego z Zarządem Transportu Metropolitalnego ani GZM. Ciekawe jak ma jechać linia 201. Nie ma wytyczonego objazdu informacji, szkoda gadać co to dziwne miasto. W Katowicach i innych informacje o zmianach ze schematami wiszą na 7dni przed. Zamknięcie powinno być wstrzymane i tyle.

 • Hej

  Zakaz nie dotyczy komunikacji miejskiej, zobacz na mapce.

 • ja

  Dokładnie autobus normalnie tam przejeżdża

 • zefel

  Jak mają zmienić organizację ruchu skoro po "wyremontowniu" połowy ul. Bytomskiej w ubiegłym roku do dziś stoją znaki ostrzegające o wybojach i jest ograniczenie prędkości. Może wodzu spodziewa się że ta ulica zowu będzie potrzebowała napraw?

 • tak ino pytom

  A co z ul. Wyzwolenia? Myślołech, że to skiż remontu ul. Metalowców, a już niy wróciło do wcześniejszej organizacji.

 • Kierowcy

  Masakra na wyzwolenia, ludzie się zapominają i pod prąd walą.w godz szczytu ulica pusta bytomska zapchana. Należy przywrócić jak bylo wcześniej

 • Aa

  No i nie wroci. Tak juz mo byc na stale.

 • ehhhh

  To jak mo być na stałe to by sie wzieli do roboty i by pasy namalowali do porządku na jezdni. I te przejście co jest na skrzyżowaniu Wyzwolenia i Bytomskiej jest teraz za blisko dla tych co skręcają. Jak ktoś się zatrzymuje na Bytomskiej i ma lukę, żeby wjechać w Wyzwolenia to robi to z taką prędkością, że jest to dość niebezpieczne dla przechodzących. Do tego jeszcze te przekreślone znaki poziome na żółto...

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również