Wiadomości z Świętochłowic

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulicy Chorzowskiej i wjazdu do CH OMNI

  • Dodano: 2021-09-29 05:30, aktualizacja: 2021-09-29 05:47

Informujemy, że 4 października 2021 roku zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w związku z kolejnym etapem prac obejmujących przebudowę infrastruktury tramwajowej w ciągu ulicy Chorzowskiej w Świętochłowicach do ulicy Karola Goduli w Rudzie Śląskiej.

Policjanci ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach apelują do kierowców korzystających ze skrzyżowania ulic: Chorzowskiej i wjazdu do CH Omni w Świętochłowicach o uwzględnienie tymczasowych zmian w organizacji ruchu.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Fińskie domki

    "Do końca roku skończy się gehenna mieszkańców Piaśnik, spowodowana remontem skrzyżowania Chorzowskiej z Korfantego". Zaś gadanie dla PR. Trzeci dzień prace zostały przerwane, pofrezowali asfalt i tak to zostawili. Jest ktoś kto nie potrafi przycisnąć wykonawcy do zakończenia tego żenującego remontu?Może prezydent, który obok własnymi rękami remontuje fińskie domki zajął by się tą farsą?

  • GM

    Najlepsze jest to, że sfrezowany został nowo położony asfalt, co świadczy o tym, że znowu coś ktoś skopał ! Kiedy skończy się ten festiwal fuszery !?

  • Terefniś

    Gdy wyremontowane zostaną domki fińskie :)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również