Wiadomości z Świętochłowic

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulicy Chorzowskiej i wjazdu do CH OMNI

  • Dodano: 2021-09-29 05:30, aktualizacja: 2021-09-29 05:47

Informujemy, że 4 października 2021 roku zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w związku z kolejnym etapem prac obejmujących przebudowę infrastruktury tramwajowej w ciągu ulicy Chorzowskiej w Świętochłowicach do ulicy Karola Goduli w Rudzie Śląskiej.

Policjanci ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach apelują do kierowców korzystających ze skrzyżowania ulic: Chorzowskiej i wjazdu do CH Omni w Świętochłowicach o uwzględnienie tymczasowych zmian w organizacji ruchu.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Fińskie domki

    "Do końca roku skończy się gehenna mieszkańców Piaśnik, spowodowana remontem skrzyżowania Chorzowskiej z Korfantego". Zaś gadanie dla PR. Trzeci dzień prace zostały przerwane, pofrezowali asfalt i tak to zostawili. Jest ktoś kto nie potrafi przycisnąć wykonawcy do zakończenia tego żenującego remontu?Może prezydent, który obok własnymi rękami remontuje fińskie domki zajął by się tą farsą?

  • GM

    Najlepsze jest to, że sfrezowany został nowo położony asfalt, co świadczy o tym, że znowu coś ktoś skopał ! Kiedy skończy się ten festiwal fuszery !?

  • Terefniś

    Gdy wyremontowane zostaną domki fińskie :)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.