Wiadomości z Świętochłowic

Uwagi do oferty realizacji zadania publicznego

  • Dodano: 2020-10-28 06:30, aktualizacja: 2020-10-28 06:44

Wydział Dialogu i Aktywizacji Społecznej informuje, że do dnia 2 listopada br. można pisemnie zgłaszać uwagi dotyczące oferty realizacji zadania publicznego.

Wydział Dialogu i Aktywizacji Społecznej informuje, że do dnia 2 listopada br. można pisemnie zgłaszać uwagi dotyczące oferty realizacji zadania publicznego pn. “Mamy już 10 lat – Publikacje przybliżające i promujące dziesięcioletnią działalność naszego UTW na terenie miasta, regionu i kraju w ramach funkcjonowania na forum Ogólnopolskiej Federacji UTW” realizowane przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Świętochłowicach.
Więcej informacji o ofercie – TUTAJ

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Że świon

    Tak dobrego prezydenta i radnych i przewodniczącego rady i jego zastępcy nigdy nie było. Wszyscy są czyści i wyprasowani. Walczą o godność Świętochłowic. O miejsca pracy zabytki slamsy i t d. Brak mi słów z uwielbienia do tego godnego grona. Niczym Danuta Holecka do Jarosława Kaczyńskiego całego PiSu i prezydenta Andrzeja Dudy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.