Wiadomości z Świętochłowic

Uwagi do oferty realizacji zadania publicznego

  • Dodano: 2020-10-28 06:30, aktualizacja: 2020-10-28 06:44

Wydział Dialogu i Aktywizacji Społecznej informuje, że do dnia 2 listopada br. można pisemnie zgłaszać uwagi dotyczące oferty realizacji zadania publicznego.

Wydział Dialogu i Aktywizacji Społecznej informuje, że do dnia 2 listopada br. można pisemnie zgłaszać uwagi dotyczące oferty realizacji zadania publicznego pn. “Mamy już 10 lat – Publikacje przybliżające i promujące dziesięcioletnią działalność naszego UTW na terenie miasta, regionu i kraju w ramach funkcjonowania na forum Ogólnopolskiej Federacji UTW” realizowane przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Świętochłowicach.
Więcej informacji o ofercie – TUTAJ

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Że świon

    Tak dobrego prezydenta i radnych i przewodniczącego rady i jego zastępcy nigdy nie było. Wszyscy są czyści i wyprasowani. Walczą o godność Świętochłowic. O miejsca pracy zabytki slamsy i t d. Brak mi słów z uwielbienia do tego godnego grona. Niczym Danuta Holecka do Jarosława Kaczyńskiego całego PiSu i prezydenta Andrzeja Dudy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.