Wiadomości z Świętochłowic

W ręce kryminalnych ze Świętochłowic wpadli dwaj mężczyźni z narkotykami

 • Dodano: 2019-12-11 09:30

Za posiadanie marihuany i udzielenie jej swojemu koledze, odpowie 20-letni mieszkaniec miasta.

Podczas przeszukania w mieszkaniu świętochłowiczanina, policjanci zabezpieczyli środki odurzające. Teraz młody mężczyzna odpowie za posiadanie marihuany. Jednak to nie koniec jego problemów. Razem z nim w mieszkaniu był jego 28-letni kompan, przy którym stróże prawa również znaleźli zakazane środki. Jak się okazało, narkotyki udzielił mu młodszy kolega.

Teraz obaj mogą trafić za kraty nawet na 3 lata

O ich dalszym losie zadecyduje sąd.Kryminalni ze świętochłowickiej komendy prowadzili działania przeciwko przestępczości narkotykowej. Wynikiem ich pracy było zatrzymanie wczoraj dwóch mężczyzn. 20-latek w swoim mieszkaniu w dzielnicy Śródmieście ukrywał narkotyki. W trakcie czynności mundurowych był zdenerwowany. Szybko jednak na jaw wyszedł powód jego zachowania. W mieszkaniu oprócz świętochłowiczanina był jeszcze jego 28-letni kompan, któremu jak się później okazało, udzielił narkotyki. Stróże prawa przy obu mężczyznach znaleźli woreczki foliowe oraz zwitki foli aluminiowej z suszem roślinnym. Zatrzymanych świętochłowiczan przewieziono do miejscowej komendy. Tego samego dnia obaj usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Ponadto 20-latek odpowie za ich udzielanie swojemu koledze. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd. Grozi im do 3 lat więzienia.

Komentarze (6)    dodaj »

 • Iwa

  Marihuana bee a dopalacze i inne [...]o dla policji to nie problem,normalnie śmiech na sali.

 • Mama

  To tylko uzależnieni a gdzie te wielkie ryby co niszczą życie rodziny życie tych młodych ludzi

 • Synek ze Swion

  Idioci. Prawdziwych przestępców łapać! Chyba że się boicie.

 • Majki

  Policja to niech się zajmie prawdziwymi bandytami a nie jakimiś gościami co się relaksują przy muzyce czy grając na PSx, za blachostke teraz w papierach tylko na[...], zwyrodnialy chory system

 • Nikt

  W jakiej ilości?? Ile było tej marihuany?? Pewnie gram czy dwa, gratulacje dla o policji, to prawdziwi kryminalisci.polskie prawo mocne dla słabych, słabe dla mocnych.

 • NN

  To są pionki w całej grze na tej planszy. Ewidentnie sprzedane osoby lub obserwowane byly. Niebawem święta trzeba jakoś zapracować a sylwek jakoś trzeba spedzic he

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również