Wiadomości z Świętochłowic

Webinarium dla przyszłych przedsiębiorców

  • Dodano: 2020-10-07 08:00, aktualizacja: 2020-10-06 07:15

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego (Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich) zaprasza do udziału w webinarium dotyczącym wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Funduszy Europejskich.

Spotkanie odbędzie się online w piątek 16 października od godz. 10.00 do godz. 12.00, za pomocą aplikacji „Microsoft Teams”.


Wirtualne spotkanie z przyszłymi przedsiębiorcami organizowane jest we współpracy Urzędu Marszałkowskiego z Referatem Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach. Tematem spotkania będzie omówienie możliwości pozyskania środków UE w formie dotacji i preferencyjnych pożyczek na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Webinarium kierowane jest do osób bezrobotnych lub nieaktywnych zawodowo, zainteresowanych uzyskaniem środków UE na otwarcie własnej działalności gospodarczej.

Rejestracja udziału w wydarzeniu odbywa się poprzez wypełnienie formularza na stronie https://rpo.slaskie.pl/czytaj/WEB_GPI_zakladanie_16102020 Formularz należy wypełnić do 15 października, jednak o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu zostanie potwierdzony e-mailem na adres podany w zgłoszeniu. Po przesłaniu potwierdzenia udziału każdy uczestnik otrzyma adres (link) do wirtualnego pokoju (webinarium).

W przypadku pytań dotyczących organizacji spotkania prosimy o kontakt e-mailowy: biznes@swietochlowice.pl lub telefoniczny: nr tel. 32-349-871.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Opiekun społeczny

    Prośba do redakcji. Proszę zainteresować się fundacją opieki nad zwierzętami Kaja ze Świętochłowic. Prosimy o informacje jak działa fundacja, jakie ma osiągnięcia i najważniejsze na ten moment czy fundacja pozyskała jakieś środki o które zabiega np. z dobrowolnych zrzutek, jesli takowe wpływy były to w jakiej wysokości i na jaki cel zostały przeznaczone ?

  • kocia mama

    Coś takiego istnieje ?Działa kocia brygada i nic więcej

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również