Wiadomości z Świętochłowic

Webinarium dla przyszłych przedsiębiorców

  • Dodano: 2020-10-07 08:00, aktualizacja: 2020-10-06 07:15

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego (Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich) zaprasza do udziału w webinarium dotyczącym wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Funduszy Europejskich.

Spotkanie odbędzie się online w piątek 16 października od godz. 10.00 do godz. 12.00, za pomocą aplikacji „Microsoft Teams”.


Wirtualne spotkanie z przyszłymi przedsiębiorcami organizowane jest we współpracy Urzędu Marszałkowskiego z Referatem Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach. Tematem spotkania będzie omówienie możliwości pozyskania środków UE w formie dotacji i preferencyjnych pożyczek na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Webinarium kierowane jest do osób bezrobotnych lub nieaktywnych zawodowo, zainteresowanych uzyskaniem środków UE na otwarcie własnej działalności gospodarczej.

Rejestracja udziału w wydarzeniu odbywa się poprzez wypełnienie formularza na stronie https://rpo.slaskie.pl/czytaj/WEB_GPI_zakladanie_16102020 Formularz należy wypełnić do 15 października, jednak o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu zostanie potwierdzony e-mailem na adres podany w zgłoszeniu. Po przesłaniu potwierdzenia udziału każdy uczestnik otrzyma adres (link) do wirtualnego pokoju (webinarium).

W przypadku pytań dotyczących organizacji spotkania prosimy o kontakt e-mailowy: biznes@swietochlowice.pl lub telefoniczny: nr tel. 32-349-871.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Opiekun społeczny

    Prośba do redakcji. Proszę zainteresować się fundacją opieki nad zwierzętami Kaja ze Świętochłowic. Prosimy o informacje jak działa fundacja, jakie ma osiągnięcia i najważniejsze na ten moment czy fundacja pozyskała jakieś środki o które zabiega np. z dobrowolnych zrzutek, jesli takowe wpływy były to w jakiej wysokości i na jaki cel zostały przeznaczone ?

  • kocia mama

    Coś takiego istnieje ?Działa kocia brygada i nic więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.