Wiadomości z Świętochłowic

Wielkie święto dzieci na OSiR Skałka oficjalnie w niedzielę!

  • Dodano: 2024-06-14 18:30

Tegoroczny Dzień Dziecka w Świętochłowicach z powodu warunków pogodowych został przełożony i obchodzony będzie 16 czerwca na OSiR Skałka. Wydarzenie odbędzie się w klimacie Akademii Pana Kleksa tak lubianej przez najmłodszych! Najpiękniej przebrane dziecko zostanie na 1 dzień prezydentem!

W bajce Pana Kleksa

Prowadzącym imprezę będzie Pan Kleks we własnej osobie! Ma być kolorowo i muzycznie, a bohaterami imprezy zostaną dzieci. To one bowiem pokażą na scenie swoje talenty taneczne i wokalne. Wokół sceny zobaczymy wiele dodatkowych atrakcji, jak na przykład lubianą przez dzieci eksplozję kolorów, zabawy z animatorami, zajęcia piłkarskie czy naukę pierwszej pomocy. Na koniec odbędzie się także dziecięca dyskoteka!

Dzieci mogą przyjść przebrane – za cokolwiek tylko chcą! Wszak to ich dzień. Ze strojami wiążą się ciekawy wybory – dziecko z najbardziej oryginalnym strojem zostanie na 1 dzień prezydentem Świętochłowic! Wybór najciekawszego stroju planowany jest pomiędzy występami scenicznymi.

Mały prezydent w mieście

Wszyscy wiemy, że to dzieci dają światu najwięcej szczęścia i uśmiechu, a także mają bardzo kreatywne podejście – dlaczego więc nie dać im możliwości zabrania głosu w swoim mieście? Prezydent Daniel Beger bardzo chętnie przekaże na jeden dzień swoje “supermoce” rządzenia miastem jakiejś barwnej dziecięcej postaci. Mały Prezydent przejmie władzę w Świętochłowicach już w poniedziałek 17 czerwca.

niedziela, 16 czerwca, godz.14.30, OSiR Skałka

Uwaga – o 13.30 Urząd Miasta zaprasza na OSiR Skałka na mecz charytatywny “Dajemy kopa marzeniom”, w którym zagrają mundurowi i prezydent miasta oraz maskotki służb! Gramy dla dzieci!

Wielkie święto dzieci na OSiR Skałka oficjalnie w niedzielę!

Weronika MyszkaWeronika Myszka
Źródło: UM Świętochłowice / fot. UM Świętochłowice

Komentarze (3)    dodaj »

  • Fińskie domki

    mały Prezydencie...kiedy zaczniesz brać odpowiedzialność za wyborcze obiecanki? Fińskich Domków Ci nie odpuścimy, teraz wisienką na torcie jest remont ulicy Bytomskiej, który był obiecany tuż po wygranych wyborach. Wiem, że nie udźwigniesz tego, za ciężki kaliber. Chyba, że punktowe łatanie nazywasz remontem. Ktoś tu albo jest de(bil)em albo wyborców ma za de(bi)li. Nie zbywaj ludzi jakimiś projektami czy konsultacjami społecznymi. Ten pic na wodę już nie działa.

  • Świętochłowiczanka

    Po co ma brać odpowiedzialność? I tak już na kolejną kadencję nie może być wybrany to tą sobie na spokojnie przesiedzi bez stresu.

  • Jaca

    To powinno się odbyć w sobotę 15.06. , w niedzielę gra Polska na ME o godzinie 15. Myślenie w Świonach boli.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również