Wiadomości z Świętochłowic

Wigilia w Lipinach

 • Dodano: 2021-12-16 05:45, aktualizacja: 2021-12-16 06:02

Serdecznie zapraszamy na Wigilię w Lipinach, która odbędzie się w piątek 17 grudnia o godzinie 14:00 na Placu Słowiańskim.

W programie występy przedszkolaków i uczniów oraz kiermasz świąteczny. Wydarzenie potrwa do godz. 17.00

Organizatorzy: Spółdzielnia Socjalna Majstry, Spółdzielnia Socjalna Banderoza, Spółdzielnia Socjalna Nudel Kula, Fundacja Boże Miłosierdzie oraz Partnerzy: OSiR Skałka i MPUK.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Daniel Beger

Wigilia w Lipinach

Komentarze (7)    dodaj »

 • zal

  KOSTEMPSKI DO WIEZIENIA TAM KAJ TWOJA MATKA SIEDZI ZLODZIEJE

 • Ludek

  Nigdy nie widziołech nic piyknego oprócz skałki (kero tyz zniszczyli ) we świonach . A Lipiny to cołkie życie mi sie kojarzom ino z melinami i naprańcami . Za bajtla to ino lody tam na rogu były dobre i "fabryka" kubkow z wafli do nich

 • BK

  Biedna ta estrada dla dzieci występujących na Wigilii na Lipinach.Dzieci przygotowywały się prawie miesiąc do występu i pokazały klasę ,za to organizatorzy postawili podium bez dekoracji świątecznych-klapa na całej linii.

 • mieszkaniec

  Dzień dobry, droga redakcjo piszę nie po to bo nie mam co robić i wylewam żale na Internecie z nudów, odwiedziłem miasto po kilku latach nieobecności dokładnie po 4. Piszę ten komentarz z łzami w oczach co te dziady uczyniły z tą krainą, radni ibprezydent działają niczym syndyk upadłościowy, sprzedać wszystko póki ma jeszcze jakąś wartość, a co z ludźmi? Ludzi traktują jak bydło, nigdy w historii miasta nie było takiej biedy jak dzisiaj, gdzie nie poszedłem tam głodni ludzie zebrzący o jakąkolwiek pomoc. Płacę kilkaset milionów podatków rocznie, w sumie jako prywatne przedsiębiorstwo wpłacam do budżetu więcej niż całe miasto Świętochłowice i wszyscy mieszkańcy. Wraz z spółką, z którą tworzymy przedsiębiorstwo, mamy takie same struktury jak gmina, u nas nikt nie chodzi głodny, tak samo jak wszyscy, jak trzeba pracuję na łopacie, jak trzeba latam ba miotle i na szmacie, a jestem właścicielem przedsiębiorstwa, budynki mamy w całym kraju, flotę samochodów oraz administrację bardziej rozbudowaną od urzędu miasta. Widząc co zobaczyłem, co stało się z miastem w którym się urodziłem, zadam podstawowe pytanie jak urzędnicy, radni, prezydenci, mogą być tak bezczelni i rządać od biednych głodujacych, żeby tym dziadom i pasożytom społecznym podwyższyć pensje. Bezczelne złodzieje, takim tylko ręce poucinać.

 • Ja

  A potyn staro cie obudziła i żeś poszoł na hasioki do roboty

 • sasiadka

  to pisze stara Barbi od delfina , dziećmi się zajmij bo cala kostuchna się z nich śmieje ze dzieci złodzieja

 • Bolesława

  to pisze aresztowany kostepski i jego stara BArbi , do więzienia wulce z Kielc a nie tu wypociny lejecie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również