Wiadomości z Świętochłowic

Wigilia w Lipinach

 • Dodano: 2021-12-16 05:45, aktualizacja: 2021-12-16 06:02

Serdecznie zapraszamy na Wigilię w Lipinach, która odbędzie się w piątek 17 grudnia o godzinie 14:00 na Placu Słowiańskim.

W programie występy przedszkolaków i uczniów oraz kiermasz świąteczny. Wydarzenie potrwa do godz. 17.00

Organizatorzy: Spółdzielnia Socjalna Majstry, Spółdzielnia Socjalna Banderoza, Spółdzielnia Socjalna Nudel Kula, Fundacja Boże Miłosierdzie oraz Partnerzy: OSiR Skałka i MPUK.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Daniel Beger

Wigilia w Lipinach

Komentarze (7)    dodaj »

 • zal

  KOSTEMPSKI DO WIEZIENIA TAM KAJ TWOJA MATKA SIEDZI ZLODZIEJE

 • Ludek

  Nigdy nie widziołech nic piyknego oprócz skałki (kero tyz zniszczyli ) we świonach . A Lipiny to cołkie życie mi sie kojarzom ino z melinami i naprańcami . Za bajtla to ino lody tam na rogu były dobre i "fabryka" kubkow z wafli do nich

 • BK

  Biedna ta estrada dla dzieci występujących na Wigilii na Lipinach.Dzieci przygotowywały się prawie miesiąc do występu i pokazały klasę ,za to organizatorzy postawili podium bez dekoracji świątecznych-klapa na całej linii.

 • mieszkaniec

  Dzień dobry, droga redakcjo piszę nie po to bo nie mam co robić i wylewam żale na Internecie z nudów, odwiedziłem miasto po kilku latach nieobecności dokładnie po 4. Piszę ten komentarz z łzami w oczach co te dziady uczyniły z tą krainą, radni ibprezydent działają niczym syndyk upadłościowy, sprzedać wszystko póki ma jeszcze jakąś wartość, a co z ludźmi? Ludzi traktują jak bydło, nigdy w historii miasta nie było takiej biedy jak dzisiaj, gdzie nie poszedłem tam głodni ludzie zebrzący o jakąkolwiek pomoc. Płacę kilkaset milionów podatków rocznie, w sumie jako prywatne przedsiębiorstwo wpłacam do budżetu więcej niż całe miasto Świętochłowice i wszyscy mieszkańcy. Wraz z spółką, z którą tworzymy przedsiębiorstwo, mamy takie same struktury jak gmina, u nas nikt nie chodzi głodny, tak samo jak wszyscy, jak trzeba pracuję na łopacie, jak trzeba latam ba miotle i na szmacie, a jestem właścicielem przedsiębiorstwa, budynki mamy w całym kraju, flotę samochodów oraz administrację bardziej rozbudowaną od urzędu miasta. Widząc co zobaczyłem, co stało się z miastem w którym się urodziłem, zadam podstawowe pytanie jak urzędnicy, radni, prezydenci, mogą być tak bezczelni i rządać od biednych głodujacych, żeby tym dziadom i pasożytom społecznym podwyższyć pensje. Bezczelne złodzieje, takim tylko ręce poucinać.

 • Ja

  A potyn staro cie obudziła i żeś poszoł na hasioki do roboty

 • sasiadka

  to pisze stara Barbi od delfina , dziećmi się zajmij bo cala kostuchna się z nich śmieje ze dzieci złodzieja

 • Bolesława

  to pisze aresztowany kostepski i jego stara BArbi , do więzienia wulce z Kielc a nie tu wypociny lejecie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.