Wiadomości z Świętochłowic

Wnioski o tzw. 300+ do końca listopada

  • Dodano: 2020-10-14 06:30, aktualizacja: 2020-10-14 06:35

Ośrodek Pomocy Społecznej w Świętochłowicach przypomina, iż wnioski papierowe  i elektroniczne o ustalenie prawa do świadczenia „Dobry start” (300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny) przyjmowane są tylko do dnia 30 listopada danego roku.

Wnioski złożone po upływie 30 listopada danego roku pozostawia się bez rozpatrzenia


Ośrodek Pomocy Społecznej w Świętochłowicach przypomina, iż wnioski papierowe  i elektroniczne o ustalenie prawa do świadczenia „Dobry start” (300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny) przyjmowane są tylko do dnia 30 listopada danego roku. Wnioski złożone po upływie 30 listopada danego roku  pozostawia się bez rozpatrzenia.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Świętochłowicach – Sekcja Dodatków Mieszkaniowych ul. Plebiscytowa 3, pokój nr 1 lub 1a, pod numerem tel. (32) 3462747, (32) 3462759, lub na stronie internetowej www.ops-sw.pl.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Że świon

    Tak dobrego prezydenta i radnych i przewodniczącego rady i jego zastępcy nigdy nie było. Wszyscy są czyści i wyprasowani. Walczą o godność Świętochłowic. O miejsca pracy zabytki slamsy i t d. Brak mi słów z uwielbienia do tego godnego grona. Niczym Danuta Holecka do Jarosława Kaczyńskiego całego PiSu i prezydenta Andrzeja Dudy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.