Wiadomości z Świętochłowic

Wzięli udział w Sztafecie Pokoleń!

  • Dodano: 2018-05-14 13:30

Już kolejny raz z rzędu przedstawiciele świętochłowickich szkół wzięli udział w Sztafecie Pokoleń, organizowanej w ramach Katowickiego Festiwalu Biegowego przez Akademię Wychowania Fizycznego.

W dziesięcioosobowej sztafecie znaleźć się muszą uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Każdy z nich do pokonania ma kilkusetmetrową pętlę. Na starcie nie mogło zabraknąć przedstawicieli Gimnazjum nr 1 oraz I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego, a także zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 2.

Dzięki świetnej postawie biegaczy, sprawnym zmianom pałeczki i głośnemu dopingowi świętochłowiczanie nie mieli sobie równych. W swoich kategoriach triumfowały SP nr 2 oraz Gimnazjum nr 1, a licealna sztafeta „Kochana” zameldowała się na drugiej pozycji. 

- To była świetna, wspólna, biegowa zabawa całego środowiska szkolnego, uczniów, nauczycieli oraz rodziców – podkreślał dyrektor SP nr 2, Marek Reich. 

W nagrodę wszyscy otrzymali pamiątkowe medale oraz bony na zakup sprzętu sportowego dla szkół. Wielkie gratulacje oraz podziękowania dla wszystkich biegaczy!

Wzięli udział w Sztafecie Pokoleń!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również