Wiadomości z Świętochłowic

X Świętochłowicki Piknik NGO

  • Dodano: 2021-08-06 06:00, aktualizacja: 2021-08-06 06:18

Prezydent Miasta Świętochłowice zaprasza organizacje pozarządowe działające na obszarze miasta do udziału w „X Świętochłowickim Pikniku Organizacji Pozarządowych”, który odbędzie się 5 września 2021 r. w godz. 14.00 – 18.00 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „ Skałka” - teren dawnego parku linowego.

Integrowanie społeczności lokalnej oraz wymiana doświadczeń i dobrych praktyk

Celem tego przedsięwzięcia jest promocja działań podejmowanych przez organizacje pozarządowe, integrowanie społeczności lokalnej oraz wymiana doświadczeń i dobrych praktyk.

Organizacje zainteresowane udziałem w pikniku proszone są o przekazanie do  Wydziału Rozwoju i Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego formularza zgłoszeniowego w terminie do 20 sierpnia 2021 r. na adres mailowy: ngo@swietochlowice.pl  bądź pocztą na adres:  Urząd Miejski, Wydział Rozwoju i Polityki Społecznej ul. Katowicka 54, 41-600 Świętochłowice.

Biorąc pod uwagę wymogi bezpieczeństwa związane ze stanem epidemicznym, zwracamy uwagę na konieczność zastosowania środków ochrony osobistej. Również z tego powodu wewnątrz namiotu dopuszczalna jest obecność maksymalnie dwóch osób. Dostosowujemy się do aktualnych wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i poinformujemy Państwa, jeśli pojawią się nowe wytyczne w zakresie ochrony osobistej.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wydziału pod numerem tel. 32 34-91-845.

X Świętochłowicki Piknik NGO

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również