Wiadomości z Świętochłowic

Z Krajową Mapą Zagrożeń bezpieczniej w Świętochłowicach

  • Dodano: 2018-07-10 08:15, aktualizacja: 2018-07-10 08:19

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach przeprowadzili akcję promującą Krajową Mapę Zagrożeń.

Mundurowi zebrali dane z pierwszego półrocza 2018 roku dotyczące najbardziej zagrożonych miejsc w mieście wskazanych przez mieszkańców. Wszystko po to by zwiększyć zakres współpracy policjantów z obywatelami, a w rezultacie podnieść poziom bezpieczeństwa w Świętochłowicach.

Lipiec to dobry miesiąc by podsumować pierwsze pół roku kalendarzowego. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach zanalizowali wszystkie zgłoszenia naszych mieszkańców z Krajowej Mapy Zagrożeń z ostatniego półrocza dotyczące naruszeń przepisów ruchu drogowego i przeprowadzili specjalne działania w miejscach najbardziej zagrożonych. Krajowa Mapa Zagrożeń kolejny raz okazała się znakomitym narzędziem mającym na celu poprawę bezpieczeństwa przy współpracy z mieszkańcami, gdyż we wszystkich wskazanych miejscach policjanci ruchu drogowego potwierdzili zgłoszenia. To między innymi dzięki takim działaniom z każdym rokiem wzrasta bezpieczeństwo w Świętochłowicach. Komendant Miejski Policji insp. Andrzej Brzozowski kilka dni temu przedstawił analizę bezpieczeństwa Radzie Miejskiej Miasta Świętochłowice, która tylko to potwierdziła. Podziękowania należą się inicjatorowi akcji specjaliście asp. Adamowi Sadurze oraz oczywiście mieszkańcom, którzy informując za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń o istniejących naruszeniach prawa wspierają znacząco świętochłowicką policję. Dlatego w dalszym ciągu zachęcamy wszystkich do skorzystania z niej. Można to zrobić klikając w link poniżej:

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Zdzisia

    Szkoda tylko, że w dzielnicy Chropaczów dostaje się mandaty za przejście przez ulicę w niedozwolonym miejscu, a nie zwraca się uwagi na to co dzieje się tam po zmroku....

  • jasiu

    Racja, co dzień latają idioci w kominiarkach z pałkami i wtedy policji niema, ale jak skoczyłem do sklepu po fajki to wyskoczyli z ukrycia.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.