Wiadomości z Świętochłowic

Za nami Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 17 [FILM]

 • Dodano: 2023-03-09 13:30

Na początku marca w Szkole Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 przy ul. Armii Krajowej odbył się Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów. Zobaczcie relację z tego wydarzenia.

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 17

W czwartek 2 marca o godzinie 17.00 w świętochłowickiej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 im. Gustawa Morcinka odbył się Dzień Otwarty dla przedszkolaków. Dzieci, które już we wrześniu staną się pierwszoklasistami, wzięły udział w wielu przygotowanych specjalnie dla nich atrakcjach oraz wspólnie z rodzicami zwiedziły szkołę i poznały najważniejsze informacje dotyczące nauki w klasach pierwszych. 

Z myślą o przedszkolakach zorganizowane zostały zajęcia muzyczno-ruchowe, matematyczne, warsztaty plastyczne oraz eksperymenty przyrodniczo-chemiczne. Przyszli pierwszoklasiści poznali podstawy programowania, dzięki czemu mogli sterować robotami. Z dużym zainteresowaniem spotkały się gry i zabawy na interaktywnym Magicznym Dywanie oraz w Laboratorium Przyszłości. Kolejną atrakcją była możliwość przeniesienia się w przeszłość dzięki wizycie w Izbie Regionalnej. 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 im. Gustawa Morcinka znajduje się w Świętochłowicach przy ul. Armii Krajowej 14.

Poniżej możemy zobaczyć relację Dnia Otwartego w Szkole Podstawowej nr 17.

Komentarze (5)    dodaj »

 • kurde bele

  niech sie dobrze uczą i wyrosną na pożądnych ludzi ale żeby ich nie ogłupiać jak to robią w szkole nr.1 z tym muralem i sztucznymi prezydentami

 • Papasmerf

  Chodziłem do tej szkoły po polączeniu z 16

 • Rudolf

  Szkoła 17 sama patologia

 • Ecik

  To cel nadrzędny nauczycieli być choć jeden uczeń z tego wyszedł na prostą

 • Michał

  Sam jesteś patologia. Znam masę fajnych ludzi którzy ukończyli tę szkołę i całkiem nieźle sobie w życiu radzą.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również