Wiadomości z Świętochłowic

Za nami Festiwal Sportowy, którego organizatorem był Tornado Team. Zobaczcie zdjęcia!

  • Dodano: 2024-05-13 13:45

W minioną sobotę Klub Sportowy Tornado Team zorganizował wydarzenie skierowane do najmłodszych mieszkańców naszego miasta, lubiących aktywnie spędzać czas. Podczas Festiwalu Sportowego na dzieci czekała wspaniała zabawa oraz zdrowa sportowa rywalizacja.

Wydarzenie przypadło do gustu najmłodszym mieszkańcom naszego miasta

W sobotę 12 maja odbył się Festiwal Sportowy dla dzieci, podczas którego na uczestników czekało całe mnóstwo atrakcji! Wydarzenie, którego organizatorem był Klub Sportowy Tornado Team Świętochłowice, cieszyło się sporym zainteresowaniem i przyciągnęło wielu młodych mieszkańców naszego miasta. Impreza dała dzieciakom okazję do tego, aby spędzić dzień świetnie się bawiąc i doświadczając sportowej rywalizacji!

– Festiwal sportowy zorganizowany przez Tornado Team Świętochłowice był doskonałą okazją do świetnej zabawy w duchu sportowej rywalizacji oraz podzielenia się wartościami, które w swoim klubie przekazuje świętochłowickim dzieciakom Adam "Tornado" Brysz. Dzięki nawiązanej kilka lat temu współpracy w dzielnicy Lipiny dzieje się wiele dobrego, a uśmiechy i zaangażowanie uczestników wczorajszego wydarzenia są na to najlepszym dowodem – przekazał w mediach społecznościowych Daniel Beger.

W ramach wydarzenia dzieciaki ze Świętochłowic mogły nie tylko aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, ale także skorzystać z dmuchanych atrakcji, zjeść słodkie donuty, chrupiący popcorn, a nawet smaczną, grillowaną kiełbaskę.

Festiwal Sportowy okazał się imprezą sportową, która przypadała do gustu młodym świętochłowiczanom. Zobaczcie w naszej galerii, jak dobrze bawiły się osoby, które wzięły w nim udział!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również