Wiadomości z Świętochłowic

Za nami Jarmark Bożonarodzeniowy w Świętochłowicach! [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2022-12-12 14:00

W miniony weekend na terenie OSiR " Skałka" obył się wyjątkowy Jarmark Świąteczny. Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia!

Trzy dni pełne magicznej atmosfery na terenie OSiR " Skałka"

W dniach od piątku 9 do niedzieli 11 grudnia na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świętochłowicach trwał tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy. W sobotę prezydent Świętochłowic, oficjalnie rozpoczął jarmark i uruchomiona została miejska choinka. Niestety, z uwagi na wysokie koszty energii, zrezygnowano z iluminacji świątecznych poza terenem OSiR " Skałka".

W ciągu trzech jarmarkowych dni na scenie wystąpili m.in. dzieci ze świętochłowickich szkół i przedszkoli, zespół De Silvers z seniorami z Wież KWK Polska oraz Mateusz Wróbel. Na scenie wystąpili również członkowie świętochłowickiej oświaty wraz z prezydentem i wiceprezydentem  Świętochłowic.

Dla odwiedzających czekały stoiska z przekąskami, słodyczami, gorącymi napojami oraz z biżuterią, kosmetykami, czapkami, szalikami i rękawiczkami. Na miejscu można było również kupić ozdoby świąteczne i świąteczne upominki dla bliskich.

- Dziękuję za Waszą obecność, organizatorom za wspaniały jarmarkowy weekend występów, śpiewów, konkursów, stroików etc. - przekazał prezydent Świętochłowic, Daniel Beger.

Zobaczcie w galerii, jak bawili się uczestnicy jarmarku!

Komentarze (3)    dodaj »

  • Kris

    Panie prezydencie Beger no i Dno dna śpiewają....

  • Mieszkaniec

    Te minusy to nierozumne istoty daly

  • hanus

    A marycha była bo nie widzę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również