Wiadomości z Świętochłowic

Za nami kolejne Muzyczne Spotkanie Sąsiadów z Radiem Silesia! [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2023-08-14 11:45

W minioną sobotę odbyło się Muzyczne Spotkanie Sąsiadów z Radiem Silesia w Parku Jordanowskim. Mieszkańcy znów bawili się w rytm śląskich szlagierów. Zobaczcie zdjęcia!

Cykl Muzycznych Spotkań Sąsiadów z Radiem Silesia

W sobotę 12 sierpnia w Parku Jordanowskim w Świętochłowicach odbyło się kolejne Muzyczne Spotkanie Sąsiadów z Radiem Silesia, czyli wydarzenie z corocznego cyklu letnich imprez plenerowych. Pogoda dopisała, a uczestnicy świetnie się bawili. Na scenie wystąpili Jacek Silski, Marian Brzoza, Teresa Walerjańska i Krzysztof Pietrek. Imprezę poprowadzili Agnieszka Strzelczyk i Arkadiusz Wieczorek.

- Za nami kolejny festyn dzielnicowy z Radio Silesia! Tym razem bawiliśmy się w Centrum w Parku Jordanowskim z fanami radia i śląskich szlagierów. Dziękuję za Waszą obecność! - przekazał prezydent Świętochłowic, Daniel Beger. 

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z tego wydarzenia!

Przed nami kolejne muzyczne spotkanie!

Za tydzień, w sobotę 18 sierpnia, odbędzie się ostatnie w te wakacje Muzyczne Spotkanie Sąsiadów z Radiem Silesia. Tym razem Centrum Kultury Śląskiej zaprosi nas do Parku Chropaczowskiego. Do zabawy porwą nas Arkadia Band, Izabela Fojcik i zespół Maszkety, którym supportować będzie niezmiennie Zespół Muzyczny Szwagier Damian. Imprezę poprowadzą jak zwykle Agnieszka Strzelczyk i Arkadiusz Wieczorek.

Komentarze (2)    dodaj »

  • wążzbozowy82

    Prezydent się popisał. W przerwie między występami zakomunikował, że ma do przekazania radosną nowinę: oto Śląsk Wrocław wygrał z Unią Kosztowy! Nawet nie zauważył, że to nie o ten "Śląsk" chodziło. Brawo, panie Prezydencie :)

  • xyz

    Ktoś tak masakrycznie fałszował, że musiałam okna pozamykać.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również